Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Lightbulb Ra-Sheeba Enerjisi


  Ra-Sheeba Enerjisi


  Ra Sheeba DNA'nızdaki tanrısal ışığı açığa çıkartıp bu süreç içinde de bağışıklık sisteminizi güçlendirip olumlu olmayan enerjilere karşı bütün bedenlerinizi temizlemenizi ve korumanızı sağlıyor.

  Altı Ra-Sheeba Master'ı sırt üstü yere uzanmış yatıyorduk. Odada çıt çıkmıyor gözlerimiz kapalı olduğu için sadece alıp verilen derin nefesler bize hala orada olduğumuzu hatırlatıyordu. Çünkü aslında orada olmamamız gerekiyordu.

  Sembolik olarak vücudumuza Ra-Sheeba'nın "traveller" ; "gezgin" sembolünü çizmiş gidip döneceğimiz yerlerin koordinatlarını vermiş astral seyahat yapmayı bekliyorduk. Aslında bunu belki de hiç birimizin yapamayacağımızı biliyor ancak her şeyi denemek istiyorduk. Burası özgür seçimler gezegeniydi ve biz de şimdi bedenlerimizden çıkıp gezmeyi seçmiştik.

  Master'ımız yarım saatlik bir süre vermiş mum ışığının gölgesinde bir iskemlede saatin dakikalarını gözlüyordu. Süre bittiğinde uyanmamızı isteyecek mızıkçılık yapıp başka bir gezegene gidip de gelmeyeni geri getirecekti.

  İçimden bir an gülmek geldi.Ra-Sheeba'nın soba borusuna benzer gezgin sembolünü elimizle üstümüze çizmiş astral seyahati deneyimlemek istiyorduk.

  Öylece gözlerim kapalı yatarken acaba diğerleri ne alemde diye düşünüyordum. Sonra biraz sessizlik birazda akıp giden düşünceler oradan buradan gelerek zihnimden geçip giderken artık orada neden yattığımı ve ne kadar zaman geçtiğini unuttuğum bir anda sanki bir şey oldu; ya da bana mı öyle geldi? Hafif güçlü sakin bir şey; anlatması zor sanki enerjiden oluşmuş bir vincin kolları bütün bedenimi kavrayacak şekilde beni kaldırmak istedi. İçimden sessiz bir çığlık attım. "Aman Allah'ım bir şeyler oluyordu!" Ancak bu enerji kolları değildi beni korkutan pek de inanmadığım "haydi bunu da deneyelim" diyerek biraz da hafife alarak yaptığım bu çalışma bir oyun değildi. Bir şeyler başlangıçta kuşkuyla seçtiğim yere beni götürmek istiyordu. O kadar heyecanlanmıştım ki sadece verilen sürenin bitmesine odaklandım.O günn bir daha hiçbir şey olmadı ancak neler olabileceği ile tanışmıştım. Yarım saatlik süre bittiğinde hepimiz gözlerimizi açtık ve başarısızlığın burukluğuyla o geceki çalışmayı sonlandırdık.

  Daha sonraki günlerde bu deneyimi yarım bırakmanın pişmanlığı ağır basmaya başladı. Acaba ne olacaktı? Acaba gitmek istediğim yeri daha yakına alsam daha mı kolay olurdu? Ya yolda yakıt biterse? Ya aradaki bağ koparsa gibi mantıklı veya mantıksız sorular zihnimde dolaşıp duruyordu. Ancak bir tek şey bana güven veriyordu o da bu çalışmada bir zorlamanın olmamasıydı. Beni götürecek olan kollar korktuğumdan beni bırakıveriyorlardı. Tekrar denemeye karar verdim.

  Bir hafta sonra yine gizem tutkunu altı arkadaş bu arada hepimizin hanım olduğunu söylemeliyim sadece bizi Ra-Sheeba enerjisine uyumlayan Master'ımız erkek yine aynı yerde verilen yarım saatlik sürede ikinci denemeyi yapıyorduk. Bu kez biraz daha gerçekçi düşünüp bu işin ciddî bir deneyim ve de gerçekleşme olasılığının bilincinde gideceğim yeri çok yakın bir yer olarak belirledim; bulunduğum odanın içi.
  Deneyim sürecinde nasıl bir heyecana kapılabileceğimi kestiremediğim için odanın içinde olmak çok güvenliydi. Sonra gözlerim kapalı bekledim bekledim. Bu tür beklemeyle hiçbir şey olmuyordu. İlerleyen dakikalarda zihnim gevşeyip düşünceler oradan oraya ve serbestçe konudan konuya atlarken beni götürecek kollar; "İsis'in Kolları" geldi.

  İşte sonunda; beni hafifçe kaldırdı. Bu arada ben kim olduğumu algılamada karışıklık yaşamaya başladım. Yukarı kalkan kimdi? Ben kimdim bütün bunları düşünen mi? Vücudum hangisiydi? Kafam karışık hissetmeye çalışırken bedenimi yavaşça kaybetmeye başladım. Çok yavaş oluyordu fizik bedenim morfin verilmiş gibi hissizleşmeye başlarken düşünceler varlığını sürdürüyordu. Bunu fark ettiğim anda bedenim geri geldi ve kalbim deli gibi çarpmaya başladı. Zihnim tekrar devreye girmiş kalbimin çarpışına odaklanıp inmiştim o her nokta ise. Sonra ilerleyen dakikalarda tekrar sakinleştiğimde kendi kendime söz verdim; "Artık ne olacaksa olsun" du.

  İki haftadır böyle yatıp korkup duruyorduk. Bu düşüncelerle boğuşurken gezginin kolları tekrar geldi çok nazikti. Korktuğum zaman her seferinde beni serbest bırakıyordu.Artık ona alışmıştım: "Lütfen gidelim" Astral bedenimi yavaşça yükseltti bedenimden bunu çok çok yavaş yapıyordu. Bir süre astral bedenimin yarısı fizik bedenimin dışında yarısı içinde olarak kaldım. Bedenimi hissetmiyordum ancak tam olarak da çıkmamıştım. Orada biraz kaldım.
  Kibrit kutusu gibi iç kutu dış kutudan çıkmış ancak tam ayrılmamıştı. Sonra bir hamleyle beni tam olarak çıkarmak istedi ki o an oyun bozan kalbim yine deliler gibi çarpmaya başladı nerdeyse ağır bir taşikardiydi. Astral bedenim giderken bir ölüm anı yaşadığını sanan bedenim astralimin eteklerini bırakmıyordu. Bu kalp temposuyla devam edemezdim. Zaten süre de dolmak üzereydi.Anlaşılan benim gezginim bir süre daha pistte patinaj yapmaya devam edecekti. Biraz egoistçe sevindiğim şey ise diğer arkadaşlarımın da aynı taşikardiye girerek başaramamasıydı.


  ALINTIDIR.


 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Ra-Sheeba'dan söz ediyorum. Ancak bu güçlü enerji astral seyahat yapmak için değil DNA'mızdaki tanrısal ışığı açığa çıkartmak bu süreç içinde de bağışıklık sistemimizi güçlendirip olumlu olmayan enerjilere karşı bütün bedenlerimizi temizlemek ve korumak içindir. Bilge ejderlerle birlikte çalışmak ve "traveller" sembolüyle astral seyahatler yapmak ise bu armağan paketinin içinden çıkan bonuslardır.


  2004 yılında master'ım Koray Yurday tarafından Ra-Sheeba enerjisine uyulmandım. Bir arkadaşımda bir takım notlar ve sembolleri görmüştüm. Bunların ne olduğunu sorduğumda "Ra-Sheeba" dedi. O anda onunla bir ilgim olduğunu hissettim sembolleri sanki bir yerden hatırlar gibiydim. Ne olduğunu tam olarak bilmeden "Ben bunu istiyorum" dedim. Neler olduğunu uyumlanma sırasında ve daha sonrasında öğrendim. İlk kez ne olduğunu bilmediğim bir şeyi istedim ve iki yıldır nerdeyse her gün hayatımda. Kullandığım bir çok enerji teknik ve metodun yanında benim vazgeçilmezim oldu. O bende artık otomatiğe bağlı çalışıyor. Benim için olumlu olmayan ortamlarda kendiliğinden devreye giriyor. Timüse çizilen sembollerinin beni güçlendirdiğini hissediyorum.

  Ra-Sheeba enerjisi sembollerin şakralar ve organlar üzerinde aktive olması ile çalışır. 16 tane temel sembolün yanı sıra 4'ü biyolojik sistemi korumak 4'ü şakralar 3'ü ruhsal beden için olmak üzere 11 tane master güç sembolü vardır. Ayrıca şu anda usta master'ların çalıştıkları "tanrısal ışığı aktive eden" 12 tane sembol vardır ki bu semboller tamamlanmamış gezegenimize bu enerjiye kanallık yapan co-founder Merilyn Bretherick aracılığıyla gelmeye devam ediyor. Ra-Sheeba hakkında daha fazlasını öğrenmek için Avustralya'ya bu enerjiyi "dünyaya çapalayan" co-founder Merilyn'e bağlanalım.

  Bu günkü teknoloji ile yıldızlara gitmeye çalışıp ruhsak tekniklerle bedenimizden çıkıp astral bir seyahat yapmayı denerken Avustralya Wangaratta'ya Merilyn'e bağlanmak hiç de zor değil. O kadara uzağa gitmeye gerek yok internet üzerinden o bize geldi.

  Ra-Sheeba tam olarak nedir?

  Ra-Sheeba titreşimimizi yükseltmeye yardımcı olup yükselişimizde bizlere liderlik etmek için insanlığa tekrar verilmiş yeni bir enerji muhteşem bir hediyedir. Bu enerjinin aynısı Firavun Akheneton ve eşi Kiya'nın zamanında ortaya çıkmaya çalışmış ancak insanlık gerekli titreşim seviyesine o zamanlar henüz erişemediğinden tam olarak gerçekleşememişti. Ama bu gün insanlık Ra-Sheeba enerjisini koruyabilmek ve DNA'larımızda değişiklikler yapabilmek için gerekli titreşim seviyesine ulaşmış durumda. Her ne kadar DNA değişikliğine başlamak için başka birçok şekil ve işaretler var olsa da bizi DNA değişikliğinde çok daha üst seviyelere taşıyacak olan Ra-sheeba'dır.

  Ra-Sheeba'nın hikayesi nedir? Bu enerjiyle sen nasıl tanıştın?
  Ra-Sheeba'nın tarihi yaşadığım yerdeki Tanrıça Enerjisi'ni çapaladığımızda bir kez daha ortaya çıktı. Aynı töreni Glastonbury'de yapmış olan bazı insanlar da İngiltere'den buraya geldiler. Bu törenin ardından Ra-Sheeba benimle ve orada yaşamakta olan Michael ve Peter adlı iki kişiyle daha temas kurmaya başladı. O zamanlar bize tüm dünyaya yayılacağı söylendi ve bunun nasıl gerçekleşeceğini merak ettik. Ama bugün 26 ülkede Ra-Sheeba'ya uyumlanan binlerce insanla birlikte bunun gerçekleşeceğine inanıyoruz. Ruh her zaman bu tür şeylerin ortaya çıkmasının yolunu bulur.

  Ra-Sheeba enerjisini kullanmak için ne yapmak gerekir?
  Başlangıçta Ra-Sheeba enerjisi sadece birkaç kişideyken Ra-Sheeba'nın şartı ya Reiki'de ya da diğer yöntemlerde usta seviyesinde olmaktı. O zamanlar bunun nedeni enertjinin çok güçlü olmasıydı ama artık binlerce insanın bu enerjiyi destekleyip elinde tutması ve titreşimimizin de artmış olması nedeniyle usta olmak şart değil. Ama yine de ruhsal bilinçliliğe sahip olmanız gerekir. Ra-Sheeba'yı uygulayabilmeniz için Ra-Sheeba'ya uyulmanmış olmalısınız. Her ne kadar Ra-Sheeba'yı düzenli olarak uygulamak faydalı olsa da diğer metotlar gibi bir zorunluluk değil çünkü gerekli DNA değişimi her durumda gerçekleşecek.

  Ra-Sheeba insanlığa ne katmakta?
  Ra-Sheeba değişiyor ve çok yakında çok daha yüksek ve yeni bir titreşim safhasına girecek. Bizleri kesinlikle çok daha üst seviyelere ve yükselmeye yakın bir noktaya taşıyacak bazı değişiklikler olacak. Ejder rehberim Pen Gough bunu başarmak üzere şu sıralar Sal ile birlikte çalışıyor. Ben de enerji çalışması için Sal Rachele'e katılmaya gidiyorum. İkimiz birlikte Ra-Sheeba'yı çok daha yüksek bir seviyeye çıkartacağız.
  Ra-Sheeba ve Ejderler?

  Ejder enerjisi Dracos adlı çok uzaktaki bir yıldız sisteminden gelmektedir. Ejderler oldukça bilge ışık varlıklardır ve insanlıkla paylaşmakta oldukları engin bir bilgi birikimine sahiptirler. Geldiğim yerin orası olduğuna ve Ra-Sheeba enerjisinin de bana bu nedenle verildiğine inanıyorum. DNA'mın çoğu ejder ülkesinden geliyor. Ejderler Galaktik Konfederasyon'a katıldılar ve amaçları da dünyanın titreşimini yükseltmek. Ra-Sheeba ise Ejder enerjisini ortaya çıkartmanın bir yolu.

  Ejderler daha önce gezegenimizde bulundular mı?
  Evetbulunduklarına inanıyorum. Ama bu dünya üçüncü boyuta gelmeden önce çok çok eskidendi. Enerjileri çok yüksek olduğundan bu enerjilerini dünyaya getirmek ve burada sürdürmek zordu.

  İleri seviyede master'lerin "gezgin" sembolü ile astral seyahat yapmaları mümkün mü?
  Evet yüksek seviyede bir Ra-Sheeba uygulayıcısının "Gezgin" ile birlikte astral seyahate çıkması mümkün. Ancak bunu yapabilecek çok fazla insan olmadığını görüp bu konuyu çalışma kitabından kaldırmayı istediğimde Pen Gough bana bu konuyu kitapta bırakmamı söyledi. Ayrıca Ra-Sheeba'nın gelecekteki öğretilerinde astral seyahat veya teleportun nasıl gerçekleşeceğine dair dersler olacağına da inanıyorum. Bana göre bunu yapabilmek için daha zamana ihtiyacımız var ama bir gün bu da olacak.

  Ra-Sheeba bizi sonsuzluğa taşıyan bir pasaport olabilir mi?
  Aslında Ra-Sheeba'nın bizi nereye ve ne kadar süreyle götüreceğinden emin değilim. Steve Rother aracılığıyla temas kuran grubun bana söylediği Ra-Sheeba'nın bizi üst seviyelere kadar taşıdığı ve devamının da geleceğiydi. Ra-Sheeba'nın yapmakta olduğu bu çalışmanın bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyuyor gelecekte de bunu devam ettirecek olmanın mutluluğunu yaşıyorum.

  Türkiye'deki Ra-Sheeba uygulayıcıları için bir mesajın var mı?
  Türkiye'deki harikulade uygulayıcılara yapmakta oldukları iş için kendilerine içten sevgilerimi beslediğimi iletmek istiyorum. Ra-Sheeba eğer onlar olmasaydı bu günkü yerinde olamazdı. Hepimiz ellerimizi birleştirdiğimizde yapabileceklerimiz inanılmaz. Ayrıca Sal Rachele Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] ile Ekim ayının sonlarında İstanbul ve İzmir'i ziyaret etmeyi ve sizlerle bir kez daha görüşmeyi umuyoruz.

  Merilyn'in verdiği bilgilerden sonra şimdi de İzmir'e Korkut Keskiner'e dönmek istiyorum. Korkut Ra Sheeba konusunda diğer master'ler için çok önemli bir kaynak deneyimleri ve bilgiyi paylaşımıyla bu konuda ülkemizde bize rehberlik ediyor. Korkut söz sende sen ne söylemek istersin Ra-Sheeba için: Ra-Sheeba ile tanışan ilk Türk benim. Tam da söylendiği gibi adını duyduğumda güçlü bir rezonans hissettim ve uyulmandım. Bugün co-founder Merilyn'e göre hala Ra-Sheeba ve ejderhalarla en yakın çalışan Türk master'ım. Ra-Sheeba aslında firavun Akhenaton'a bağlı. Akhenaton insanlara ilk kez tek Tanrı'dan söz etmiş olan tarihî bir kişilik. Kurduğu din o din için inşa ettirdiği mabetler ve yeni başkent ölümünden sonra yıkılmış. Bir görüşe göre Musa onun öğrencileri tarafından inisiye edilmiş ve sonra tek Tanrı dinini yaymış. Hatta Freud de dahil olmak üzere bazıları onun Musa olduğunu iddia ediyorlar. Bazılarına göre Pisagor da bu öğretiye inisiye olmuş. Bir başka görüşe göre Akhenaton'un inşa ettiği ilk tapınak Hz.Süleyman mabedinin aynısı. Hatta bu günkü mason mabetlerinde bu ilk tapınaktan çok izler var.

  Akhenaton'un o zaman yaptığı çalışmaların bugünkü Ra-Sheeba adıyla insanlığa yeniden gönderildiğine inanılıyor. Gezgin sembolüyle ilgili olarak da bir şeyler söyleyeyim. Sembol çalışıyor. Ama astral deneyimden korkanlar zorlanıyorlar. Bu konuda antreman faydalı. Ben seminerlerimde herkesi aynı anda çıkarıp geri getirdiğimde onlara nerelere gittiklerini gördüğümü de anlatıyorum ve onların deneyimlerini teyit ediyorum ki ikna olsunlar. Mart 2005'de bir grupla birlikte Karnak'ta Akhenaton'un ilk kez Ra Aton ışığı ile karşalaştığı kütüphane odasında özel bir ritüeli çalıştık ve kutsal ışığı yeniden aktive ettik. O tarihten sonra Ra-Sheeba özel bir döneme girdi. Eksik bilgiler hızla tamamlanmaya başladı. 2006 yılı sonundan önce Ra-Sheeba kurucularından Merilyn Türkiye'ye gelecek ve ileri teknikleri içeren yeni bilgileri Ra-Sheeba'ya inisiye olan herkesle paylaşacak.

  Bu yıldan başlayarak Ra-Sheeba çok daha yaygınlaşacak ve ileri teknikler sayesinde insanlara çoktan hak ettikleri dönüşümün kolaylığını sağlayacak. Ve ejderhalar gittikçe artan bir güçle hep yanımızda olacaklar. Ben birçok enerji yolunda öğretmenim. Bunları ezoterizmle ilişkilendirmeye çalışıyor bilgisi bana verilen enerji sistemlerini tanıtıyor ve insanlara odayı karanlık yapanın perde olduğunu perdeyi açınca ışıkla karşılaşacağımızı anlatmayı seviyorum. Işığın merkezinden sevgilerle.

  ALINTIDIR.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Mesaj Yazma Yetkiniz Var
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş