Başlangıçta bir dizi şaşırtıcı olaylar RA-SHEEBA’nın doğmasına sebep oldu.

Herşey “Esas Oyuncular”dan biri olan Michael’in 1982 yılında Broken Hill’deki Barrier Dağlarının eteklerinde bulunduğu sırada bir “Merkez” vizyonu alması ile başladı.

1991 yılında Michael ve ailesi kendisine vizyonda gösterilen yer olan malikaneye taşındılar. Mart 1998 de İngiltereden Adelaid’a gelen bir çiftle tanıştılar. ”Ruh” tarafından kendilerine İngiltere Glastonbury ‘de Tanrıça enerjisini çapalamak üzere bir ritüel yapmaları söylenmişti ve bu töreni yaptılar.

Sonra 25 Eylül 1998’de aynı töreni yapmak için Avustralya’daki “Alice Springs” e gitmeleri bildirildi. Önce Adelaid’e gittiler ve sonra Alice Springs’e gitmeyi planladılar fakat belirtilen tarihte Alice Springs’te olamadılar. Ruh kendilerine üzülmemelerini birinin onları evine davet edeceğini ve gitmek durumunda olacaklarını söyledi.

Merilyn Bretherick onları Barrier Dağları’nın eteklerinde “Springs” denen yerde bulunan evlerine davet etti. Kabul ettiler ve Tanrıça enerjisini çapalamak üzere bir tören yapıp yapamayacaklarını sordular. Tören uygulandı. Enerji harikuladeydi.

Tanrıça enerjisi “The Springs” de ikamet eden kişilerle çalışmaya başladı. Herbirinin oynayacakları rolü “hatırlamalarına” sebep oldu.
Peter Johanson sembollere ve kelimelere kanal olmaya başladı. Merilyn RA-SHEEBA formatını ve bir inisiyasyon işlemini almaya başladı. Michael de dünyayla bağlantısını kuruyordu. Geçmişteki yaşamlarımızı ve RA-SHEEBA ‘nın Firavun ve eşi aracılığı ile Mısır’a ilk getirilme dönemindeki rollerini hatırlamaları ilginçti.

Ruh tarafından bunun adına”RA-SHEEBA” demeleri istendi. (Okunuşu Raa Şiba) İngiltereden gelen çift Alan ve Shirley de (semboller ve format olmadan) gelen enerjiyi alıyorlardı. Onlara da “RA-SHEEBA” olarak adlandırmaları söylenmişti. Alan Shirley ve Tina bir kez daha Avustralya’ya gittiler ve hep birlikte ilk RA-SHEEBA Workshop’u oluşturdular. 8 “Esas Oyuncu” inisiye edildiler ve RA-SHEEBA Master’i oldular.

Şu anda Avustralya İngiltere Alaska Yunanistan Kanada ABD Türkiye NewMexico Ekvador İsrail Lübnan Mısır İsviçre ve Hollanda’da RA-SHEEBA Masterleri bulunmaktadır. Peter ve Merilyn RA-SHEEBA’yı Victoria/Avustralya’ya taşıdılar ve şimdi de İnternette yer alıyor.

Hem de “Ruh” un istediği şekilde dünyayı kucaklamaya devam ediyor.


ALINTIDIR.