Bu sembol Timüs üzerine çizilir.

İyilik Pınarı toprak anadan çıkan serin ve büyük bir kaynak / memba suyunu temsil eder.

“İyilik Pınarı” bedenin içindeki ve diğer yerlerdeki duygusal sistemlerin dengelenmesinde sıfırlanmasında rahatlatılmasında ve sakinleştirilmesinde kullanılır.

“İyilik Pınarı” enerji ile çalışma öncesi ve sonrasında kendinize odaklanmak için büyük yardım sağlar.

KANAL BİLGİSİ 2 MAYIS 1999

“İyilik Pınarı” Timüs bölgesine çizilir.

Bu SEVGİ bölgesidir. Duygulardır. İkinci kalptir. Bu duyguları kontrol eden bölgedir. Bu iç huzurun ve sakinliğin geldiği bölgedir. Sembolü her gün uygulamalıyız. Biyolojinin bu alanını değiştirmeniz hayati önem taşır. Bunu timüse günlük olarak çizerek yapabilirsiniz! Ayrıca ihtiyaç duyulan her zaman.

Bu resimle ilgili perspektifinizi değiştirecektir. Duyguların keşfedilmeye ihtiyacı vardır. Duygularınızın negatif enerjiyi “biraraya getirmesine” izin vermeyin. Eğer zaten bir araya getirmişse sizin için yapacak birini bulun çünkü o negatif duygu halindeyken bunu yapmak için aynı güce sahip olmazsınız. Aynı zamanda pozitif duyguların gelişmesini sağlayacaktır. Duyguların en safını harekete geçirecektir – SEVGİ’yi. Onu kullanın! Onu kullanın! Onu kullanın!

Tören gibi olacak. Niyet SAF hale gelecek. O niyete güç verecek! Birlikte-yaratma’dan önce onu kullanın. Birlikte-yaratma sürecine yararlı ve yardımcı olacak.

Herkes “İyilik Pınarı”nı kullanabilir: Ra Sheeba uygulayıcısı olmalarına gerek yok. Gücü vardır ve gücü yüzyıllardır kullanılmamıştır. Pharaoh ve nişanlısına verilen sembollerin sonuncusudur. Onu büyük bir sevinç ile kabul etmişler ama kullanma şansları olmamıştı çünkü ölümlerinin arifesinde kendilerine verildi.

(Merilyn Bretherick)

ALINTIDIR.