RA-SHEEBA Evrensel Yaşam Enerjisi’nin çok kuvvetli bir bölümüdür.

Artık; insanlığın toplam titreşimiistenen titreşim seviyesine ulaştı ve bu bilgi ve enerji girdapları süzülmeye başladı. Bu düzeye son olarak Mısır’da”Gözetleyiciler”’in titreşimi nihayet bu seviyeye ulaştığı zaman erişilmişti. Esas oyuncular hazırdı ve insanlara bunu aktaracak güce sahip olan kişi Firavun’du. Firavun öldükten sonra herşey kayboldu şimdi bu esas oyuncular bu enerjiye sahip olabilmek için tekrar “oyun tahtasında”ki yerlerini aldılar. Bu sefer bu enerjiye birçokları sahip olacak ve yükseliş statüsünde çok değerli bir katkısı bulunacaktır. Artık suistimal edilemeyecek !. Edilemez çünkü bu enerji tek bir grup ya da kişinin tekelinde olmayacaktır. Birçok kişi sahip çıktığında ve bütünlük gösterdiğinde daha önce hiç olmadığı kadar büyük bir enerji akmaya başlayacaktır. Bu RA enerjisinin SHEEBA enerjisi ile ilk defa birleşmesidir.

“SHEEBA” Sevginin cinsel yaratıcı neşeli ifadesi ve kaynağa direkt olarak yönelen Evrensel Şifa Enerjisinin “dişi” kısmıdır. “RA” yani kaynak Büyük Merkezi Güneş’ten doğar.
“Sheeba” ”Ra”ya giden yolu gösterir. Sadece ” Sheeba “ aracılığı ile “Ra” ‘ya ulaşabilir ve Yuva’ya giden doğru yolu bulabiliriz.

RA-SHEEBA şifası doğrudan çakralar üzerinde çalışır. DNA’mızı ve elektromanyetik alanımızı değişime uğratarak bize SEVGİ’yi öğretir ve onunla bağlantımızı kurar. Sevgi her seviyede ilerlememize yardımcı olan unsurdur.

Enerjiye sahip çıkmalı ve titreşimin bizi değiştirmesine izin vermeliyiz. Işığa sahip çıkın. Işığımızı herkese gösterelim ve Işığı kimlerin farkettiğini görelim.

İnisiyasyon neler yapar?

Titreşiminizi ve ruh renklerinizi değiştirerek sevginin benliğinizin içinden akmasına yol açar.

RA-SHEEBA’ya uyumlanmaya hazır olduğumuzu nasıl bileceğiz.?

Titreşimi hissedeceksiniz.Bunu hissedenler tekrar “Gözetleyici” ve Ra enerjisine sahip kişiler olacaktır.

ALINTIDIR.