Ra Sheeba Eski Mısırda insanlara ilk kez tek Tanrıdan bahseden ve ilk kez tek Tanrı için bir mabet yaptırırken gücünü kıskananlarca öldürülen Osiris Mimar Hiram hatta Thoth-Hermesle özdeşleştirilen Firavun Akhenatonun gizli çalışmalarına verilen isim.

İnsan tekamülüne destek veren bir çok enerji ve enerji çalışması varken Ra Sheebayı diğerlerinden farklı yapan en önemli özellik hem Ra ile erkek hem de İsisle dişi enerjinin birlikte akması. Reiki erkek kundalini dişi enerjilerken EMF cinsiyetsiz bir enerjiyken hem erkek hem de dişi karakterli bir enerji hangi kutuplulukta hangi dengesizliğimiz varsa onu düzelterek gerçek bir denge oluşturmamızı sağlıyor.

Tekamül çalışmaları sırasında da bir fıçı en kısa tahtası kadar dolabilir. Eğer bütün tahtalar uzunken sadece bir tanesi bile kısaysa fıçıya sadece o kısa tahtanın boyu kadar sıvı koyabiliriz. Ra Sheeba kısa tahta hangisiyse onu tamamlamamızı sağlayan çok özel bir enerji çalışması.

Şifa enerjisi olmamasına rağmen DNAlar bazında çalıştığı için bir çok hastalığın şifasında da büyük bir katkı sağlıyor. Vücutlarımıza kristal bazlı bir altyapı hazırladığı için kendimizi daha güçlü ve dengeli hissediyoruz.

Düzenli kullanım tekamül yolculuğumuzu çok hızlandırsa da Ra Sheebaya sadece inisiye olmak bile enerjinin üzerimizde çalışmasını başlattığından çok faydalı

Bir çok sembolü olan Ra Sheebada astral seyahat çiftler arasında sırsızlık indigo ve kristal çocuklar için aktivasyon negatif enerjilerden korunma gibi bazı çok özel semboller de var.

İki günlük seminer sonunda inisiyasyon bilgisi de verildiğinden başkalarını da inisiye edebileceğiniz bir enerji.

Ayrıca seminerde ejderha enerjileriyle birlikte çalışma ve isteyen herkesin birer ejderha rehber alması gibi konular da işlenecek.

5. boyut enerjileri ise daha yüksek boyutların enerjileri. Çok farklı amaçlar için farklı frekanslarda konsantre edilmiş enerjiler. Bu çalışmalarda bilgisi Korkut Keskinere verilmiş olan ve yine bir tekamül hızlandırıcı olan Kristal Piramit Enerjisi cinsel sorunlar için Kök Çakra Enerjisi ateş ejderhası Shangri La Enerjisi simya için Vitriol Enerjisi sevgi sorunları için Işığın Pembe Işını Enerjisi Merkezi Güneş Ata Enerjisi ve Ra'nın Kutsal Işığı enerjileri tanıtılacak. Hiperaktif ve dikkat eksikliği çeken çocuklarda mucizeler yaratan ve herkesi adım adım kristal vibrasyonuna yükselten Kristal Piramit Enerjisi uyumlamaları yapılacak. Ayrıca eğer vakit olursa ileri seviyede bazı meditatif çalışmalar da yapılacak.

Seminere katılmak için tek ön şart bu konularla ilgileniyor olmak. Reikiye inisiye olmayanlar da katılabilir ama Kristal Piramit uyumlaması alamazlar. Reiki 2. derece bilgisi özellikle sembolleri kullandığımız Ra Sheeba için çok faydalı.

Son olarak arzu edenler olursa cinsel sorunlar için özel Kök Çakra Tedavisi seansları da yapılabilecek.


ALINTIDIR.