ODAYA VORTEKS AÇMAK ve RA-SHEEBA’YA HAZIRLAMAK

Bu işlem ilk kez bir RA-SHEEBA seansının ve/veya bir RA-SHEEBA inisiyasyonunun yapılacağı ortamda bir kez yapılır. Girdap bir kez açıldığında siz özellikle kapatmadığınız sürece açık kalır ve bu kozmik enerjinin ortam üzerindeki yararlı etkilerinden dolayı faydalıdır. Bir girdabı bir kez açtıktan sonra burda ne zaman Ra-Sheeba uygulaması yaparsanız yapın tekrar açmaya ihtiyacınız olmayacaktır.

Bu gelecek olan enerjiye bir “Girdap” hazırlamak içindir. Elleriniz ve kollarınız ağırlaştıkça girdabın açıldığını hissedeceksiniz.

Ellerinizi ve kollarınızı yukarı doğru kaldırıp Ra-Sheeba enerjisini davet edin ve sonra TÜM odada ÜÇ tur SAAT YÖNÜNE yürüyün. (Bu kısım orijinal İngilizce çalışma kitabında saat yönünün tersi olarak yer alır. Fakat Merilyn in Türkiye'de kendisinin tespit ettiği kuzey – güney yarım küre manyetik alan farklılığı dolayısıyla kuzey yarı kürede orjinaldaki daire dönüş ve çizimleri tam tersinedir. Biliyorsunuz onlar güney yarım kürede.

Odada daire yaparken RA-SHEEBA masterlarından ve Büyük Merkezi Güneş masterlarından orada bulunmalarını talep edin. Ayrıca EJDER EŞLİKÇİLERİNİZİN yanısıra MELEKLERİNİZİN ve REHBERLERİNİZİN de orada bulunmalarını talep edin.

Not: Ortama girdap açılması inisiyasyonların yapılması ve RA-SHEEBA nın verilmesi SADECE bir RA-SHEEBA MASTER tarafından yapılmalıdır.


ALINTIDIR.