Düğün öncesi yapmamanız gerekenler

Hayatınızın en mutlu günlerinden birini yaşayacağınız düğün gününüzde birtakım sorunlarla karşılaşmamak için bu önerilere kulak verin.O günün sizin için ne kadar önemli olduğunu tahmin edebiliyoruz. Ve genelde çevremizdeki arkadaşlarımızdan ya da bizzat kendimizden tanık olduğumuz kadarıyla düğün günü illa bir aksilikle karşılaşılıyor.
"Makyajım çok mu abartı olmuş?" "Saçlarım istediğim gibi olmadı" ya da "O ürünü keşke kullanmasaydım" gibi cümlelerin kafanızda dolanmasını istemiyorsanız önlemlerinizi baştan almalısınız.
İşte düğün öncesi 5 yasak:
Düğün gününe yakın bronzlaşmayın


Bronzlaştırıcı ürünlerin doğal bir görünüm kazanması birkaç gün sürecektir. Eğer güneşe çıkmadan bronzlaşmak istiyorsanız bu ürünleri cildinize düğünden en az 3 gün önce uygulamalısınız. Böylece yıkandığınızda ilk katman gider ve daha doğal bir görünüm elde edersiniz.
Saç ve makyaj provasını es geçmeyin

İnternetten bulup beğendiğiniz saç ve makyaj stilleri sizin için doğru bir tercih olmayabilir. Düğün günü hayal kırıklığı yaşamamak için saçınızın ve makyajınızın provasını düğün gününden önce denemelisiniz.
Işıltıda aşırıya kaçmayın

Simli kremleri ya da ışıltılı makyaj ürünlerini alnınıza ve burnunuza sürmekten kaçının. Yüzünüzde sadece elmacık kemiklerinize ve kaşlarınızın altına vücudunuzda ise dekolte bölgenize uygulayın. Aşırı miktarda ışıltı kullanmak yüzünüzü olduğundan daha parlak göstereceği için hoş görünmeyecektir.
Yeni bir trend denemeye kalkışmayın

Yeni bir saç kesimi veya saç rengi denemenin günü değil. Görünüşünüzde yapacağınız ciddi ve riskli değişiklikleri bu özel günden en az 3 ay önce gerçekleştirin
Suya dayanıklı olmayan makyaj ürünleri kullanmayın

Uzun bir gece sizi bekliyor. Terden ya da göz yaşından dolayı makyajınızın akmaması için suya dayanıklı makyaj ürünlerini kullanmaya dikkat edin.