Vücudunuz çizilerek şekillensin

Tıptaki yeni teknolojiler kullanılarak vücut kontur uygulamalarıyla fazla kilolardan kurtulmak ve olmasını istediğiniz kıvrımlara kavuşmak hayal olmaktan çıkıyor.Bölgesel fazlalıklardan kurtulmanın en iyi yolunun kontur düzeltme işlemleri olduğunu belirten Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Alpaslan Topçu “Vücut kontur uygulamalarında yeni bir vücut hattı çizip dışarıda kalan fazla yağlar yok ediliyor.” Lazer Liposaction ve Radyofrekans yardımlı cihazlarla yağları eriterek bölgesel dolaşımı hızlandırarak yerleşmiş ve kalıcı hale gelmiş fazla yağların atılımı gerçekleştirilerek vücut şeklinde kontur düzeltme sağlayabiliyoruz” şeklinde konuştu.
Tek seansta incelerek kalıcı ideal vücut şekline sahip olabilirsiniz

Vücut kontur uygulamalarının tek seansta uygulanan işlemler olduğunu vücuda verilen şeklin ise kalıcı hale geldiğini belirten Op. Dr. Alpaslan Topçu “1 ayın sonunda vücut hatlarınız yüzde 70 oranında oturuyor. 2. ayda ise yüzde 80 oturmuş oluyor. İdeal vücut Şeklinin oturması ise 6 ayı bulabiliyor. Tek seansta uygulanan işlemde vücuda verilen şeklin zamanla oturarak kalıcı hale gelmesi ile daha fit sıkı ve orantılı hatlarınızın olmasını sağlıyoruz” dedi.
Op. Dr. Alpaslan Topçu zahmetsiz ve kalıcı zayıflama yöntemi olan vücut kontur uygulamaları hakkında ise ayrıca şunları söyledi: “Kontur düzeltme ameliyatı 2 ayın sonunda kişiyi 8 cm inceltebiliyor bu da en az 2 beden incelme demek oluyor. Tabi bu incelme oranı kişiden kişiye göre değişiyor."
Önce ideal vücut hatları çiziliyor

Vücut hatlarını yeniden çizmek için Lazer Liposaction kullanıyoruz diyen Dr. Alpaslan Topçu; boyundan ayak uçlarına bacak içlerine kadar her noktada ideal ölçüler belirleniyor sonra açılan 2 mm deliklerden içeri verilen lazer ışınıyla yağlar eritilip atılıyor. Böylece herhangi bir çökme ya da şekil bozukluğu yaşamdan daha sıkı ve kusursuz bir cilt görünümü elde ediliyor”.