NETTE DOLAŞIRKEN BİR KONU GÖZÜME İLİŞTİ BENDE SİZLERLE PAYLAŞAYIM DEDİM. NE KADAR DOGRU BİLMİYORUM AMA YAZIYI SİZLERLEDE PAYLAŞIYORUM.

Lipo-Cav İle Bölgesel İnceleme ve Selülit TedavisiTamamlayıcı Tıp ve Medikal Estetik Hekimi olarak çalışmalarını sürdüren Dr. Aynur Hamidova bölgesel incelme ve selülit gibi sorunlara çözüm olarak geliştirilmiş en son yöntem LİPO-CAV ile kısa sürede istediğiniz biçim ve ölçülere sahip olmanızı sağlıyor.

Lipo-cav bölgesel yerleşmiş yağların giderilmesinde ve selülit tedavisinde ister tek başına ister diğer tedavi yöntemleriyle birlikte kombine kullanılabilen çok gelişmiş ultra kavitasyon sistemi. Bu yöntem bel karın göbek sırt ve kollardaki zor çözülen depo yağlardan kurtulmak için uygulanan noninvaziv yöntemler içersinde en gelişmişidir.

Son yıllarda tüm dünyada kendini kanıtlamış en güvenilir yöntemlerden birisi olan ultrason yöntemi kozmetik ve estetik amaçlı geniş uygulama alanlarda başarılı sonuçlar elde etti.

Yerleşmiş bölgesel yağları parçalayıp eritmek ve selülitli bölgeleri yok etmek amacıyla kullanılan bu güçlü sistem hem kadın hem de erkeklerde uygulanabiliyor.

Lipo-Cav yönteminde kullanılan ultra kavitasyon teknolojisi ile yağ hücrelerine elastik dalgalar gönderilip yağ hücreleri baloncuk şeklinde şişiriliyor. Yağ hücrelerinin arasındaki bağların çözülmesi sağlanıp ve hücre çeperlerinin zayıflatıp parçalayarak sonuca ulaşılıyor.

Ultra kavitasyon tıbbın ultrason teknolojisinde son buluşu olan Lipo-Cav ile üç aşamada işlem yapılıyor.

• Kavitasyon yöntemiyle hücreler arası boşlukların drenajı sağlanarak fizyolojik yapının iyileştirilmesi

• Yağ hücreleri arasındaki bağlar zayıflatılarak kopartılması; diğer bir adı ile çözülme etkisi
• Baloncuk şeklinde şişirilmiş yağ hücrelerinin çeperleri şok dalgaları ile zayıflatılıp parçalanması.

Obezite hastalarında kilo verme sürecini kısaltıyor!

Lipo-Cav yerleşmiş bölgesel yağların eritilmesinde selülitli bölgenin tedavisinde tercih edildiği gibi obez durumlarda da kilo verme sürecini hızlandırmada güvenilir bir şekilde kullanılan en yeni yöntemlerden birisi. Doktor kontrollü diyet ve aktivite programı uygulanması sonucu oldukça başarılı sonuçlar elde ediliyor. Bu yöntem ergenliği tamamlamış herkeste güvenilir şekilde uygulanabilir.

Erkeklerin göbek sorununa çözüm!

Türkiye'de yaşayan birçok erkekte henüz 30 yaşına gelmeden göbek oluşmaya başlıyor. İlerleyen yaşlarda oldukça büyük bir yağ tabakası ile hayatlarını sürdüren birçok erkek Lipo-Cav ile kısa sürede göbek ve bel bölgesindeki yağlardan kurtuluyor. Özellikle spor yapmalarına rağmen erkeklerde bel bölgesindeki yağlar bir türlü gitmek bilmez işte tamamen fit görünümde olup sadece bel bölgesindeki yağlardan kurtulmak isteyen erkekler de bu yöntem sayesinde istedikleri vücuda sahip olabilirler.

Diğer yöntemler ile arasındaki fark ne?

Şuanda Lipo-Cav'ın diğer yöntemlerle kıyaslaması yapıldığı zaman; uygulamaların ağrısız acısız olması seanstan sonra hemen günlük yaşama devam edilebilmesi uygulama yerlerinde herhangi bir morluk söz konusu olmaması uygulama sonrasında da herhangi bir ağrı ve sızının olmaması Lipo-Cav'ı diğer yöntemlerden üstün kılıyor.

Seans & Uygulama

Uygulama başlamadan bir gün önce ve sonraki gün en az 25 litre su içilmesi gerekiyor. Eritilmiş olan yağların vücuttan atılması için son derece önemli ve mutlaka uyulması gereken bir kuraldır.

Haftada bir seans olmak üzere genelde 8 veya12 seans arası kişinin durumuna göre planlanıyor. Bir seans ortalama 20-30 dakika arası değişiyor. Tedavinin sürekliliğini sağlamak için seanslar tamamlandıktan sonra dört ay süreyle ayda bir seans daha sonra 3'er ay aralıklarla tek seans yapılması gerekiyor.

Aynur Hamidova dünyadaki yenilikleri yakından takip ederek sürekli eğitimler alan ve Türkiye'de ilk uygulayan doktorlardan birisidir!

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]
Randevu için: 0216 478 05 62

DR.AYNUR HAMİDOVA

Azerbaycan Devlet Tıp Üniversitesi Hekim Pediatr İhtisası üzerine eğitimini tamamlayan Dr. Aynur Hamidova IGMART-ÜZVÜ Azerbaycan Akupuktur Assosiasiyası'nın düzenlediği akupunktur üzerine tam ihtisas kursunu bitirdi.
Daha sonra Türkiye'ye yerleşerek çalışmalarını sürdürdü. T.C. Sağlık Bakanlığı Sağlık Eğitimi Genel Müdürlüğü onaylı Akupunktur Tedavisi uygulama sertifikasını aldı.

2000 yılında Moskova'da mezoterapi ve anti-ageing üzerine tam ihtisas yaptı.

2001 senesinde Fransız Mezoterapi Assosiyası'nın düzenlediği mezoterapi kursuna katıldı.

2005 yılında T.C. Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü onaylı Medikal Estetik Hekimliği eğitimini aldı.

Dr. Aynur Hamidova alanı ile ilgili dünya ve Türkiye'deki önemli çalışma eğitim ve seminerleri takip etmektedir.