Haberin Tarihi: 23.06.2015 - 11:40


Türk futboluna unutulmaz isimleri kazandıran tecrübeli teknik direktör Adnan Dinçer gazeteye iş aradığını belirten bir ilan verdi.

Dün büyük bir gazetede küçük bir ilan vardı. Nasıl mı? Önce ilanı veren kişiyi söyleyelim: Adnan Dinçer... Ülke futboluna adını yazdıran Adnan Dinçer...

TEKLİFLERE AÇIĞIM
İlanda aynen şu yazıyordu: “40 yılı aşkın pro-lisanslı teknik direktörlük tecrübemle 2015-2016 sezonu için tüm liglerden gelecek teklifleri değerlendirmeye hazırım...”

Evet... Çok sayıda yıldız futbolcu yetiştiren... Profesyonel liglerde çok sayıda takımı şampiyonluğa ulaştıran... Yaşamını teknik direktörlüğe adamış olan Adnan Dinçer haksızlığa bir tepki olarak küçük bir ilanla iş arıyordu.
VEFASIZLIK HATIRLATMASI YAPTIM
Kendisine ulaştığımız Dinçer “Vefasızlık hatırlatması yaptım. Futbolumuzdaki acı gerçeğin ortaya çıkmasını istedim. Aleni bir iş talebinde bulundum” şeklinde duyarsızlığa isyanını dile getirdi.

KİMSENİN ADAMI DEĞİLİM

Çok dertli olan duayen teknik adam şöyle devam etti: “Ülke futbolu için gecemi gündüzüme kattım. Görev yaptığım her takımda olağanüstü başarılar kazandım. Ama sonunda vefasızlığı yaşadım. Menajerim yok. Kimsenin de adamı değilim. Her zaman olduğu gibi yine dürüstlüğümle ayakta kalabilme ve Türk futboluna yararlı olabilme mücadelesi veriyorum. Bilgim deneyimim ve enerjimle yine çok başarılı olacağıma yürekten inanıyorum.”

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: kralspor