Haberin Tarihi:
23.06.2015 - 13:29


Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi düzenlenen basın toplantısında takımdaki tek yetkinin artık Şenol Güneş'te olduğunu açıkladı.

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi basın toplantısı düzenledi. Çebi Futbol Şube Sorumlusu görevinden ayrıldığını ve Beşiktaş'ta futbolun tamamen Şenol Güneş'e devredildiğini söyledi.

İŞTE ÇEBİ'NİN SÖZLERİ...
"İlk defa sportif direktör adıyla Önder Özen'in görev aldığı bir süreç başladı. Bu süreç daha sonra benim futbol şube başkanlığıma geldiğim süre 1 yıl oldu. Bu süre içerisinde Önder Özen'in istifası olmuştur. Bir süreç yönettik.

Arkadaşlarımla yaptığım görüşmelerin neticesinde profesyonelleşmenin daha da hızlandırılması gerektiği kararı verilmiştir. Ben bu kararı Fikret Orman'a ilettim. Kendisi de 'ben de aynı fikirdeyim' ifadesinin arkasında teknik direktör arayışlarımız süresince görüşme yaptığımız hocamızla uzun süren görüşmeler devam etmiştir. Bunun tamamen nedeni basit bir teknik direktör seçiminden daha öte Beşiktaş futbolunun teslim edileceği bir düzen kurulmaya çalışılmıştır.

TEK SORUMLU ARTIK ŞENOL GÜNEŞ'TİR
Hocamızdan da bunlar talep edilmiştir. Hocamız uzun süren görüşmelerin sonrasında hazır olduğunu bize teyit etmiştir. Bu anlaşmanın sonucunda Beşiktaş'ın futbolunun tamamen Şenol Güneş hocaya teslim edildiğini belirtiyorum. Hoca görüşmelerinde verdiği katkıdan dolayı Mete Vardar'a teşekkür ediyorum. Mevcut futbol şubedeki arkadaşlarımın görevinin son bulduğunu ancak onların da katkısını Şenol hocadan esirgemeyeceği bir sürecin başladığını belirtiyorum."

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: kralspor