Haberin Tarihi: 18 Haziran 2015 13:52


Sabri'nin alacağı inanılmaz rakam! 2 yıllık sözleşme
Galatasaray Sabri Sarıoğlu ile 1+1 yıllık anlaşma sağladı. Tecrübeli futbolcu yeni sözleşmeyle garanti ücreti 1.2 milyon dolardan 1.8 milyon euroya çıkarıldı.

Galatasaray sözleşmesi sona eren Sabri Sarıoğlu ile yeniden anlaşma sağladı. Sarı-kırmızılı yönetim tecrübeli futbolcu ile 1+1 yıllık mukavele imzaladı.

Emektar futbolcu Sabri Sarıoğlu sözleşmesini uzatmak için Florya Metin Oktay Tesisleri'ne gitti. 1+1 yıllık sözleşme yapılan tecrübeli futbolcunun alacağı ücreti Skorer.com ele geçirdi.

Buna göre 1.2 milyon dolarla en az kazanan isimlerden biri olan Sabri'ye yönetim iyileştirme yaptı. Sabri'nin yeni sözleşmeyle garanti ücreti 1.8 milyon euroya çıkarıldı. 31 yaşındaki futbolcu maç başı ücreti olarak da 15 bin euro alacak.Galatasaray'ın şampiyon teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ligin bitimiyle beraber verdiği bir röportajda Sabri Sarıoğlu ile devam edeceklerini belirtmişti.

Hamza Hoca "Sabri'nin sözleşmesi bitti ama biz kendisi ile devam etmek istiyoruz. Ben Sabri'den çok memnunum. Yönetime bu konuda görüşümü bildireceğim inşallah sözleşme yapıp devam ederiz." demişti.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] DHA