Haberin Tarihi: 24 Mart 2015 01:34

Yasin Öztekin Galatasaray'da nasıl kaldı?
Galatasaray'da son haftaların yükselen yıldızı Yasin Öztekin'in sarı-kırmızılı takımda zorla kaldığı öğrenildi.

Kalabalık kadro yapısı nedeniyle devre arasında elden çıkarılacak isimler arasında yer alan Yasin Öztekin için Abdurrahim Albayrak Kardemir Karabükspor yönetimi ile söz kesti. Albayrak bu haberi Yasin'e bildirirken kendisinden hiç beklemediği bir cevap aldı:
Gitmiyorum!

Yasin Öztekin durumu hakkında Hamzaoğlu ile de o dönem bir görüşme gerçekleştirirken hocasına ikinci yarı için söz verdi. Hamzaoğlu Yasin Öztekin ile yaptığı görüşmeden etkilenirken yıldız oyuncunun ismi gidecekler listesinden de silindi.

Son maçlarda coştu!

Yaisn Öztekin özellikle son maçlarda futbolunu en düzeye çekerken bu süreçte oynadığı son 6 lig maçında 1 gol 5 asistlik performansıyla göz doldurdu. Yasin Öztekin bu sezon ligde ve kupada Galatasaray formasıyla 13 asist gerçekleştirdi.

Formayı vermeyeceğim!

Yasin Öztekin iyi oynadığı Kasımpaşa maçının ardından da "Pes etseydim zaten Galatasaray'a gelmezdim. Her zaman çalışan bir insanım. Buraya çalışarak çok emek vererek geldim. Allah büyük yolumu açıyor. Ben de elimden gelenin en iyisini yaparak takıma katkı vermeye çalışıyorum. Bunu da her hafta daha iyi yaptığımı düşünüyorum. Hocama teşekkür ediyorum beni oynatıyor. Ben de onun yüzünü kara çıkartmıyorum. Bundan sonra da inşallah daha iyi olur. Çünkü zaman geçtikçe daha iyi oynuyorum. Formayı kimseye vermeyeceğim'' açıklamasında bulunmuştu.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Fotospor