Haberin Tarihi: 25 Mart 2015 03:42
Sabri Sarıoğlu için ''milli'' müjde!
Galatasaray'ın kulüp doktoru Yener İnce'nin "durduramıyoruz" diyerek isyan ettiği Sabri Sarıoğlu'na milli maç arası iyi gelecek.
Kasımpaşa galibiyeti sonrası liderlik koltuğuna oturan Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu sakatlığı nedeniyle uzun süredir takımdan ayrı kalan Semih Kaya'nın milli maç arasında iyileştirilmesi için talimat verdi.

Takıma verilen izne rağmen Semih'in tedavi programının süreceği belirtilirken günde 2 kez tedavi uygulanacak olan Semih'e özel bir antrenman programı da uygulanacak. Teknik heyetin bu süreçte sağlık heyetiyle koordineli olarak Semih'in durumunu yakından takip edeceği ve genç futbolcunun Karabükspor karşılaşmasında sahaya çıkacak seviyeye geleceği bildirildi.

SABRİ'YE MİLLİ MAÇ İLACI!

Galatasaray'ın kulüp doktoru Yener İnce'nin "durduramıyoruz" diyerek isyan ettiği Sabri Sarıoğlu sakatlığına rağmen Kasımpaşa karşısında forma giymişti. Sabri'nin milli maç arasında dinlendirileceği Karabükspor maçında oynamasına engel bir durum olmadığı ifade edildi. Sağ bekteki sıkıntıyı Sabri'yle çözen sarı kırmızılılarda Hamzaoğlu sol bekte görev verdiği Telles ve Olcan isimlerinin ofansa çıktığında geri dönüşlerinde yaşanan sıkıntılar nedeniyle Hakan Balta'yı sol bekte kullanabileceği de belirtildi.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Fotospor