Haberin Tarihi: 18.03.2015 - 09:44


Gökmen Özdemir: Ünal Aysal Drogba'yı kıskandı
Gazeteci Gökmen Özdemir Drogba'nın Ünal Aysal tarafından gönderildiğini söyledi.

Galatasaray'da son dakika transferleri Blerim Dzemaili ve Goran Pandev tartışılmaya devam ederken geçtiğimiz sezon sarı-kırmızılılardan ayrılarak Chelsea'nin yolunu tutan Didier Drogba konusunda bir gerçek ortaya çıktı.

Ünal Aysal döneminde Galatasaray'a yakınlığı ile bilinen gazeteci Gökmen Özdemir Drogba'nın şu anda Goran Pandev'in oynadığı 2 milyon 400 bin euroya sarı-kırmızılılarda kalabileceğini ancak bunun gerçekleşmediğini söyledi.

ÜNAL AYSAL KISKANDI
Özdemir açıklamasında "Drogba Pandev'in oynadığı paraya Galatasaray'da oynamaya razıydı. Neden gitti biliyor musunuz? Çünkü Galatasaray Başkanı Ünal Aysal Didier Drogba'yı kıskanıyordu. Ünal Aysal kendisinden biraz daha popüler insanları kıskanıyor." dedi.

Didier Drogba'nın Florya'ya veda süreci hakkında ise "Sözleşmesinin bitimine 6 ay kala Antalya kampında başkan Didier Drogba'nın sözleşmesini uzatmak istiyor. Bülent Tulun Ünal Aysal'ın Didier Drogba'nın takımda kalmasını istediğini Drogba'ya bildiriyor. Drogba da Galatasaray'ı çok sevdiğini ve takımda kalmak istediğini hemen görüşmelere başlamak istediğini Bülent Tulun'a söylüyor. O günden sonra Galatasaray Didier Drogba'yı Nisan'a kadar oyalıyor. Hiç bir şekilde Didier Drogba ile görüşmüyorlar. O sırada Didier Drogba'da bazı şeylerden rahatsız olmaya başlıyor. Bu olayın ardından da Drogba'da yavaş yavaş sigortalar atmaya başlıyor." ifadeleri kullanıldı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]kralspor