Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart ‘Bütün mal varlığına el konulabilir’

  ‘Bütün mal varlığına el konulabilir’

  Mart 9 2015

  AKP'li Hakkı Köylü 'paralel yapı' olarak bilenen yapıyla ilgili Türkiye genelinde çok ciddi bir suç soruşturması başlatıldığını belirtti.

  TBMM Adalet Komisyonu Başkanvekili AKP Kastamonu Milletvekili Hakkı Köylü paralel yapının terör örgütü olarak değerlendirilmesi söz konusu olduğunu belirterek “Eğer terör örgütü olarak kabul edilecek olursa bu şu anda net değil verilmiş bir karar yok ama soruşturma var. Bu takdirde bu örgüte yardım eden kişiler teröre finansman sağlayan kişiler konumuna düşer ve bütün malvarlığına el konulabilir” dedi.

  Kastamonu Şehit Şerife Bacı Öğretmenevi’nde basın toplantısı düzenleyen Hakkı Köylü paralel yapı soruşturmasına değindi. Köylü Türkiye genelinde Ankara ve İstanbul Başsavcılıkları tarafından ‘paralel yapı’ olarak bilenen yapıyla ilgili çok ciddi bir suç soruşturması başlatıldığına işaret etti.

  Söz konusu yapının öncelikle bir suç örgütü olarak kabul edildiğini ve ilgililer hakkında suç örgütünün işlediği fiiller nedeniyle soruşturma başlatıldığını vurgulayan Köylü şimdi bu yapının bir terör örgütü olarak değerlendirilmesinin söz konusu olduğunu kaydetti. Köylü şöyle dedi:

  “Soruşturmada bunlar bir araya gelince geçmişiyle birlikte değerlendirilince bunun bir terör örgütü olabileceği konusu gündeme geldi. Şimdi bizim mevzuatımıza göre de devlet nizamını değiştirmeye yönelik anayasal düzeni değiştirmeye yönelik hükümeti TBMM’yi ıskarta veya görevini yapmaya engellemeye yönelik faaliyetler biliyorsunuz ağırlaştırılmış müebbet hapisle cezalandırılıyor ve bu faaliyetleri yapanlar da terör örgütü sayılıyor. O yüzden hassasiyet burada. Eğer terör örgütü olarak kabul edilecek olursa bu şu anda net değil verilmiş bir karar yok ama soruşturma var. Bu takdirde bu örgüte yardım eden kişiler teröre finansman sağlayan kişiler konumuna düşer ve bütün malvarlığına el konulabilir. Böyle bir tehlike vardır.”

  Herkesin hesabını buna göre yapması gerektiğini belirten Köylü “Benim vermek istediğim mesaj bu. İsteyen kendi adımını buna göre atsın. Şimdi bazıları der ki ‘bu tehdit midir?’ Yok. Kimseyi tehdit falan etmiyorum. ‘Bizim böyle bir şeyden haberimiz yoktu’ demesin kimse. Bir gün olur da birisi bu yapıya yardım yapar da işte ‘bu nereden çıktı ben hayrıma öyle bir yardım yapıyordum’ derse onu kimse dinlemez artık” dedi.

  Fethullah Gülen’in Türkiye’ye iadesi sürecine de değinen Hakkı Köylü “Onunla ilgili bir süreç başladı şu anda. Terör örgütü olarak kabul edilmesi halinde daha ciddi olur bu iş. O zaman onu muhafaza edenler kendilerini sorgulamak zorunda kalırlar. O zaman karşılıklı adli yardımlaşma falan suya düşer bize eğer teslim etmezlerse. Bugün ABD ile adli konularda sözleşmemiz var. Gerçi çok sayıda ülke ile var” diye konuştu.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Apo itini içerden çıkaracaksınız parallel yapı dediğiniz adamlar terörist ilan edilecek.
  My_Life, Bunu Beğendi.


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


 3. #3
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Fethullah'dan da Fethullahçılardan nefret ediyorum ama terör örgütü listesine almaları çok zor.

  Fethullah'ın çok fazla müriti var. Kimsenin alnında Fethullahçıyım yazmıyor..

 4. #4
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Şimdi sayın Hakkı Köylü diyor ki; siz naparsanız yapın biz bildiğimizi okuruz. Kararı veren adli merciler değil ki üstteki 3-5 kişi çıkardı bu paralel işiniasıl amaç ne ülkenin gündemini değiştirip pkk ile masa oturduklarını millet duymasın ki duyduğunda da zaten iş işten geçmiş olacaktı ve öylede oldu. Hani masumiyet karinesi vardı hani suçu sabit olmayan kişi oluncaya kadar suçlu olamazdı ne oldu suçun tanımı mı değişti? Yada işinize nasıl geliyorsa kişileri öylemi suçluyorsunuz. Bu makul şüpheli at içeri bu mu adalet.
  Şimdi içerde olan bir sürü Vatan evladı hepside gerçekten suçlumu ? değil. paraları kasaları sayma makinaları koyanlar hani polislerdi ne oldu dava düşünce gidip paralarını faizle almadılarmı hani polis koymuştu onları oraya madem senin değil neden koşa koşa gidip alıyorsun a be hırsızlar soysuzlar milletin ekmeğini elinden değil midesinden çalan karaktersiz mahluklar.
  Bunların aslına derinlerine indiğinde Bunların Türklükle alakalarının olmadığını bir çoğunun yahudi dönmesi sabetaycı oldukları açıkla biliniyor aslında ki bunlarında amacı zaten Ülkeyi kalkındırmak değil kaos ortamına sokmaktır. Ve gerçekten çok iyi de beceriyorlar. Ama şu bir gerçek var ki paralel paralel diyerek çocuk katili terörist başını çıkaracaklar hapisten bende ona yanıyorum.
  Sürmenaj, Bunu Beğendi.
  Bir bozuk saattir yüreğimZiyaretçilere, Gizli İçerik!
  Hep sende durur..
  .

 5. #5
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Şimdi siz inanıyormusunuz bu adamın dediklerine. Bu ve bunun partisinin başındaki adam kimi bitirmek isterse bir kumpas kurup bitirmiyormu illa ki paralele yardıma gerek yok zamanında kimleri bitirdiler. Geçmiş zamanda da paralel mi vardı gündemde yoktu tabi. Mesela Cem UZAN 3 ayda partisi %79 oy aldı kendilerine rakip görüp bitirmedilerimi. Velhasıl bahane çok onlar istesin yeter ki .
  Sürmenaj, Bunu Beğendi.
  Bir bozuk saattir yüreğimZiyaretçilere, Gizli İçerik!
  Hep sende durur..
  .

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş