Bilic: O şarkıyı dinlemek istiyorum!

Hırvat teknik adam Bilic Sivasspor ile Pazar günü oynayacakları maçtan itibaren ligde kayıp istemediğini söyledi.Haberin Tarihi 06 Mart 2015 01:38


Beşiktaş'ta UEFA Avrupa Ligi'nde yola devam edilmesine karşın Eskişehirspor ve Balırkesirspor maçlarında yaşanan kayıpların ardından liderlik koltuğundan uzaklaşılmanın üzüntüsü yaşanırken teknik direktör Slaven Bilic futbolcularını uyardı. Hırvat teknik adam Sivasspor ile Pazar günü oynayacakları maçtan itibaren ligde kayıp istemediğini söyledi. Bilic Balıkesirspor maçından sonra konsantrasyon sorunu yaşayan futbolcularına bu sorunu artık duymak istemediğini söyledi.

BILIC: BENİM ASIL İSTEDİĞİM ŞAMPİYONLAR LİGİ
Futbolcularından ana hedeflerinin lig olduğunu unutmamalarını isteyen Beşiktaş teknik direktörü Slaven Bilic "Avrupa Ligi'ndeki başarımızın Süper Lig'de sizi rehavete sürüklemesine izin vermeyin. Her rakibi ciddiye almak zorundasınız. Rakip kim olursa olsun aynı ciddiyetle hazırlanıp kazanmak için elinizden geleni yapmalısınız. Avrupa'da ben de en sonuna kadar gitmek istiyorum ama asıl istediğim Şampiyonlar Ligi. O şarkıyı dinlemek istiyorum. Onun içinde ligi kazanmalıyız" uyarısı yaptı.

BILIC'TEN İLGİNÇ BİR TEKLİF GELDİ
Futbolcularından yoğun ve yorucu tempoda her maça daima oynayacakmış gibi hazır olmalarını isteyen Beşiktaş'ın hocası Slaven Bilic daha önce hiç rastlanmamış bir uygulamaya gitti. Hırvat teknik adamın fiziki veya mental olarak maça hazır hissetmeyen varsa kendisine söylemesini istediği öğrenildi. Bilic'in bu isteğine tüm oyuncuların "hazırız" mesajı verdiği Hırvat teknik adamın da bundan memnuniyet duyduğu öğrenildi.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Fotospor