Porto ''acele'' ediyor!

Ahmet Nur Çebi Opare için ''acelemiz yok'' diyor ama Liverpool performansından sonra Porto çoktan harekete geçti.
Haberin Tarihi: 06 Mart 2015 02:29

Daniel Opare'yi Beşiktaş'a bedelsiz kiralayan Porto yönetimi Liverpool maçından önce siyah-beyazlılara Ganalı oyuncunun bonservisini alıp almayacaklarını sormuştu. Rakam olarak da 1.5 milyon eurodan kapı açılmıştı. Fakat bu rakamın pazarlık payının da olduğu bildirilmişti.

Pedro Franco'yu Liverpool maçında izlemeye gelen Porto scoutunun Opare hakkında verdiği rapor bir an da işleri değiştirdi. Ganalı oyuncunun son haftalarda gösterdiği performans yüzünden Porto çark etti. Daha önce Opare'den kurtulmak için 1 milyon euronun altına bile düşmeye hazır olan Porto'nun Ganalı oyuncu için menajerler aracılığıyla Liverpool maçının kasetleri ile kulüp aradığı bildirildi. Porto'nun İtalya ve Almanya'da takım aradığı Opare için 3.5 milyon euro bonservis bedeli istendiği de gelen bilgiler arasında.

''Acelemiz yok''
Öte yandan Ganalı futbolcu Daniel Opare’nin bonservisini alma konusunda aceleci davranmayacaklarını belirten Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi "Bizim kulübümüzün opsiyonu dahilinde. Sonuna kadar bekleme hakkımız var acelemiz ne? Biraz daha çıkacak öyle yok. Çok erken" dedi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor