Hamza Hamzaoğlu 'hipnotize' ediyor

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu oyuncularını derbiye hazırlamak için her yolu deniyor.

Haberin Tarihi: 06 Mart 2015 23:26

Fenerbahçe maçı hazırlıkların da son aşamaya gelen Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ve yöneticiler futbolcuların konsantrasyonunun bozulmaması için yoğun çaba harcıyor.

Florya'da futbolcularıyla sürekli toplantılar yapan Hamza Hamzaoğlu Manisaspor maçının ardından söylediği sözleri sürekli tekrarlayarak futbolcularını adeta tekrarladığı ve futbolcularını adeta “hipnotize” ettiği öğrenildi.

En son şanssızlığı deniz yoluyla giderek kırmışlardı!
Galatasaray 90'lı yıllarda da F.Bahçe'yi Kadıköy'de yenememe hastalığına tutulmuştu. 1998 yazında oynanan TSYD Kupası maçında ise 10 yıllık Kadıköy'deki galibiyet hasreti sona ermişti. O dönem Galatasaraylı oyuncular aralarında bir karar aldılar ve şanssızlıklarını kırmak için Kadıköy’deki Fenerbahçe maçına otobüsle değil de Bakırköy’den tekne ile gitme kararı aldılar.

Takım halinde hep beraber Kadıköy’e tekneyle giderek "uğur" deneyen G.Saraylı oyuncular o maç sonrasında Fenerbahçe’yi 4-1 mağlup etmeyi başardı. Sarı-kırmızıların Pazar günkü maç için de her futbolcunun farklı farklı uğurlar denediği ise gelen bilgiler arasında.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Fotospor