Haberin Tarihi: 04 Mart 2015 00:28

Slaven Bilic: Tahammül kalmadı!
UEFA Avrupa Ligi'nde son 16 turuna kalarak büyük çoşku yaşayan Beşiktaş'ta Bilic lig konusunda futbolcularına uyarılarda bulundu.

UEFA Avrupa Ligi'nde son 16 turuna kalarak büyük çoşku yaşayan Beşiktaş'ta ligde Eskişehirspor yenilgisinin ardından Balıkesirspor karşısında iki kez öne geçilmesine rağmen sahadan beraberlikle ayrılmanın üzüntüsü var.

2 haftada 5 puan kaybeden siyah-beyazlı takımın teknik direktörü Slaven Bilic futbolcularını kötü oyun nedeniyle eleştirirken "konsantrasyon sorunu"nu asla kabul edemeyeceğini iletti. Hırvat teknik adamın bu hafta içinde oyuncuları ile özellikle motivasyon toplantıları yapacağı ise gelen haberler arasında.

BILIC LİG İÇİN UYARISINI YAPTI!
Yoğun maç trafiği içinde Avrupa Ligi'nde yaşadıkları sevincin ardından futbolcularının ligdeki maça yorgun ve düşük motivasyonla çıkmaları ile ilgili olarak Hırvat teknik adam; "Takım olarak zorlu bir süreçten geçiyoruz. Liverpool maçı sonrası yaşadığınız motivasyon kaybı için anlayış beklemeyin. Bundan sonra ligde de kayıplara tahammül olmayan bir döneme girdik. Ligi zirvede bitirmekte hedefimiz bu yolda artık kayıp yaşamamalıyız. Kalan maçlarımızda kayıp yaşamadan şampiyonluk yolunda ilerlememiz gerekiyor. Artık kayıpların telafisi olmayan bir döneme giriyoruz" dedi.

CENK GÖNEN'DEN İYİ HABER GELDİ
Balıkesirspor maçının son dakikalarında sakatlanan kalecisi Cenk Gönen'den iyi haber geldi. Göğsüne aldığı darbe sonrası ağrıları nedeniyle kaburgasında kırık veya çatlak şüphesiyle kontrollerden geçirilen genç file bekçisinin durumunun endişe edilecek düzeyde olmadığı belirtildi. Cenk'in göğsünde sadece ezilme olduğu belirlendi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor