Haberin Tarihi: 28 Şubat 2015 21:53

Moussa Sow: Sadece Allah bilir!
Konya deplasmanında 2 puan bırakan Fenerbahçe'de Senegalli yıldız Moussa Sow maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

Konya deplasmanında 2 puan bırakan Fenerbahçe'de Senegalli yıldız Moussa Sow maç sonrasında açıklamalarda bulundu.

İşte Sow'un sözleri:
Fenerbahçe'den ayrıldıktan sonra görüşme fırsatım olmamıştı. Aykut Kocaman çok sevdiğim bir hocam. Onu görmek beni çok mutlu etti. Hasret giderdik."

"ELEŞTİRİLERİ KABUL EDİYORUM..."
"Gaziantep'ten bu yana 2 maç oldu ve biz forvet oyuncuları gol atamadık. Kişisel olarak eleştirilere katılıyporum. İlk olarak bizim eleştirilmemiz lazım bu anlarda. Ben bir forvet oyuncusuyum ve bu eleştirilerin hepsini alıyorum kabul ediyorum. Hoşuma gitse de gitmesede hepsini kabul ediyorum. Bizim ne kadar çalıştığımızı sadece Allah bilir."

"Taraftarlarımızın sinirini anlıyorum. Özellikle bir forvet oyuncularına karşı. Ama biz hedeflerimize ulaşmak için çok çalışıyporuz. Son zamanda böyle bir sıkıntımız var ama biz çalışıyorum. Biz sonuna kadar elimizden geleni yapacağız. Bundan şüpheleri olmasın."

SOW'DAN DERBİ YORUMU:
"Sezonun başından beri her maçı kazanmak zorundaydık ve bunun bilinciyle sahaya çıktık. Derbi değil her maç bizim için önemli. Puan kaybı olunca bitmişiz gibi gösteriliyor ama biz buradayız. Haftaya derbide de kazanmak için sahada olacağız. Belki son 2 haftada bekleneni veremedik ama ligin sonuna daha çok var."

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]fotospor