Haberin Tarihi: 02 Mart 2015 00:40

Aziz Yıldırım'dan Volkan ve Emre'ye şok çıkış!
Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'na şok bir çıkışta bulundu.

Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım Konya maçı sonrası İstanbul dönüşünde İsmail Kartal'ı uçakta sorguya çekti.

Aziz Yıldırım takımın son iki haftada kaybettiği 5 puan nedeniyle gidişattan endişe duyduğunu belirtti. Galatasaray maçında alınacak olumsuz bir skorun şampiyonluğu ve dolayısıyla da 4'üncü yıldızı tehlikeye sokacağını hocasına anlattı. Yıldırım'ın geçen hafta Özgür Yankaya yüzünden yenildiklerini ama bu hafta kaybedilen puan yüzünden kimseye bir eleştiri de bulunamayacaklarını da söylediği öğrenildi.

AZİZ YILDIRIM OLAĞANÜSTÜ HAL İLAN ETTİ
Fenerbahçe'de son iki haftada kaybedilen 5 puan sonrasında Aziz Yıldırım acil eylem planını gündeme getirdi. İlk yarıda oynanan Galatasaray maçı öncesinde "hedef 1 milyon üye" projesi yüzünden takımdan uzak kalan ve bu yüzden mağlubiyetin geldiğine inanan Yıldırım hafta sonunda oynanacak derbi öncesinde takımı tamamen gözetimi altında tutacak. Bu haftayı Samandıra'da geçirmeye hazırlanan Yıldırım futbolcularla birebir ve toplu halde toplantılar yapacak. Oyuncularına derbinin ve 4'üncü yıldızın önemini anlatacak.

YILDIRIM: BİZDE Mİ PARANIZI ZAMANINDA VERMEYELİM
Fakat Yıldırım bu toplantı öncesinde Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'yla bir araya gelerek iki kaptandan takımı bir araya getirmelerini istediği bildirildi.

Aziz Yıldırım'ın Volkan ve Emre'ye "abi olarak gidin konuşun. Ben konuşursam kötü konuşacağım. Ne istediniz de olmadı. Adamlar para alamıyorlar ağlıyorlar... ama puan farkını da açıyorlar... biz de size paranızı zamanında vermeyelim. Bizde mi sizi onlar gibi basının önüne atalım arkanızda durmayalım" dediği öğrenildi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor