Haberin Tarihi: 01 Mart 2015 01:24

Hamza Hamzaoğlu'ndan Fenerbahçe uyarısı!
Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu 3-1 kazandıkları Erciyesspor maçı sonrası oyuncularına uyarılarda bulundu.

Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu Cuma günü U-21 maçında denediği Semih Kaya'yı bir de hafta içinde Türkiye Kupası'nda oynanacak maçta deneyecek. Genç futbolcu bu maçta kendisini iyi hissederse derbide 11'deki yerini alacak. Fakat en ufak bir aksaklık veya olası olumsuz bir durumda Hamzaoğlu performanslarını beğendiği Chedjou-Koray ikilisini Fenerbahçe karşısında sahaya sürecek.

''FENERBAHÇE'Yİ FENERBAHÇE'NİN SİLAHI İLE VURACAĞIZ''
Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu 3-1 kazandıkları Erciyesspor maçı sonrası oyuncularına kısa bir konuşma yaparak artık tüm konsantrasyonlarının Manisa maçı ve derbi olmasını istedi. Bu hafta herkesin sadece futbolla yaşamasını istedi. Genç teknik adam "bire birde de çok iyi oyuncularsınız. Ama takım halinde çok daha iyisiniz. Kendinize güvendiğiniz anda yenemeyeceğiniz rakip yok. Kazandıkça kendine güveniniz de artıyor. Bu Fenerbahçe'nin silahıydı. Hep kazandıkları için hep kazanacaklarına olan özgüvenleri ile oynuyorlardı. Akhisar maçında bu değişti. Akhisar yaptıysa biz de yaparız. Önceliğimiz Manisa sonra da Fenerbahçe derbisi…" diyerek oyuncularına adeta gaz verdi.

CHEDJOU: BANA SADECE NEREYE ATACAĞINIZI İŞARET EDİN
Galatasaray'da Aurelien Chedjou'nun attığı gollerin adeta konsorsiyum kararı ile geldiği ortaya çıktı. Her maçtan önce Selçuk İnan Wesley Sneijder ve Chedjou'nun bir araya gelerek kornerler ve yan toplarda hangi hamlelerin yapılması gerektiğini konuştukları bildirildi. Chedjou'nun ilki yıldıza da "beni görün. Bana atın. Sadece nereye atacağınızı işaret edin" dediği bildirildi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor