Haberin Tarihi: 02 Mart 2015 16:01

G.Saray'dan Demirel için şok dilekçe!
Galatasaray Spor Kulübü aynı zamanda Genel Kurul üyesi olan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel'i disiplin kuruluna sevk etmeye hazırlanıyor.

Galatasaray Spor Kulübü genel kurul üyesi olan Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel'i disiplin kuruluna sevk etmeye hazırlanıyor.

Galatasaray Liv Hospital-Anadolu Efes maçının ardından Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Turgay Demirel'i istifaya çağıran Galatasaray yönetimi ilk somut adımını attı. Galatasaray Kulübü Sicil Kurulu Başkanı Serdar Eder kulüp üyesi olan Turgay Demirel hakkında 'disiplin kurulana sevk' isteminde bulundukları dilekçeyi twitter hesabı üzerinden paylaştı.

Eder'in paylaştığı dilekçede "Üyeler arası sevgi ve dayanışmayı arttırma ilkesine muhalefetten üyeler arasında ve Yönetim Kurulu ile Profesyonel çalışanları zor durumunda bırakıp camia ve kamuoyunun önün atan. Yine tüzüğümüzün 109.4 maddesi gereğince kulübümüzün en değerli ürünlerinden biri olan basketbol şubesi takımlarına zarar verdiğinden 9948 sicil numaralı Turgay Demirel'in disiplin kuruluna sevkini arz ve talep ederim" ifadelerinin kullanıldı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] fotospor