Haberin Tarihi: 25 Şubat 2015 13:20

Trabzonspor kafilesi belli oldu
Trabzonspor İtalya'ya gitti. Karadeniz ekibinde sakatlıkları bulunan Belkalem Waris Yatabare ve Yusuf Erdoğan kafilede yer almadı.

Trabzonspor Napoli ile yarın deplasmanda yapacağı UEFA Avrupa Ligi 2. tur rövanş maçı için özel uçakla İtalya'ya gitti.

Bordo-mavili takımın kafilesinde sakatlıkları bulunan Belkalem Waris Yatabare ve Yusuf Erdoğan yer almadı. 17 kişilik kadroya dün akşamki antrenmana sakatlıkları nedeniyle katılmayan Medjani ve Mehmet Ekici de dahil edildi. UEFA listesinde olmadıkları için Uğur Demirok Aytaç Kara Mustafa Akbaş Deniz Yılmaz ve Ferhat Yazgan da İtalya'ya götürülmeyen isimler arasında yer aldı.

Kulüp başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu yönetim kurulu üyeleri basın mensupları ve taraftarlarla kafilede 125 kişi bulunuyor.

Bordo-mavili takımın 17 kişilik futbolcu kadrosu şöyle: "Hakan Arıkan İbrahim Demir Bosingwa Zeki Yavru Aykut Demir Medjani Musa Nizam İshak Doğan Fatih Atik Soner Aydoğdu Sefa Yılmaz Salih Dursun Özer Hurmacı Mehmet Ekici Constant Erkan Zengin Cardozo."

İlk maçı sahasında 4-0 kaybeden Karadeniz ekibinin yarınki karşılaşmada Hakan Arıkan Salih Dursun Bosingwa Aykut Deotmir İshak Doğan Mehmet Ekici Constant Özer Hurmacı Sefa Yılmaz Erkan Zengin ve Cardozo 11'i ile sahaya çıkması bekleniyor.

Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal bugün yerel saatle 17.30'da San Paolo Stadyumu'nda basın toplantısı düzenleyecek. Bordo-mavililer saat 18.00'de de maçın oynanacağı statta son çalışmasını gerçekleştirecek. Antrenmanın 15 dakikalık bölümü basın mensuplarına açık tutulacak.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] fotospor