Haberin Tarihi: 26 Şubat 2015 01:00

Ersun Yanal'dan Aziz Yıldırım'ı kızdıracak sözler!
Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal Hacıosmanoğlu ile yaptığı görüşmede 2010-2011 sezonunun şampiyonunu bordo-mavili takım olarak gösterdi.

Kasımpaşa maçından sonra Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu ile bir araya gelemediği için "kendimi yalnız hissediyorum" diyen Ersun Yanal Pazartesi günü ancak İstanbul'da Başkan'la bir araya geldi.

Bu toplantıda Hacıosmanoğlu'na "isterseniz bırakırım" diyen Yanal aldığı "bir yere gitmiyorsun. Bundan sonra gidilecekse ancak beraber gideriz" cevabıyla kendisine ve ekibine güven tazeledi. Yanal Başkan'ın kendisine gösterdiği güven karşısında Trabzonspor'a hoca olmadan önce verdiği "Ben bu takımı şampiyon yaparım" sözünü tekrarladı. Daha önceki dönemde kimse arkasında durmadığı için istifa etmek zorunda olduğunu ama bu kez başladığı işi bitirmek istediğini Hacıosmanoğlu'na ileterek "Yeter ki zor dönemlerde yanımda ol başkan. (2010-11 dönemini kastederek) O dönemde benim bıraktığım takımı Şenol hoca şampiyon yaptı. Bu kez ben kendi takımımı şampiyon yapacağım" diyerek Hacıosmanoğlu'na mesajı verdi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor