Haberin Tarihi: 26 Şubat 2015 01:04

Galatasaray'da Melo'nun yerine 4 aday!
Galatasaray'da Felipe Melo'nun uzun bir süre sahalardan uzak kalacak olması nedeniyle Hamza hoca farklı arayışlara gitti.

Galatasaray'da Felipe Melo'nun uzun bir süre sahalardan uzak kalacak olması teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nu arayışa itti.

Hamza Hamzaoğlu'nun elinde Selçuk İnan'ın yanında oynayacak 3 aday bulunuyor. Sivasspor mücadelesinde Melo'nun yerine Hamit Altıntop'a şans veren Hamzaoğlu tecrübeli futbolcunun performansından memnun kaldı.

Hamzaoğlu'nun diğer alternatifi ise Yekta Kurtuluş. Prandelli döneminde transfer edilen ancak yaşadığı sakatlık nedeniyle fırsat bulamayan Dzemaili ise Hamzaoğlu'nun şans verebileceği bir diğer isim. Hamzaoğlu ayrıca Emre Çolak'ı da orta sahada kullanarak bazı maçlarda Selçuk İnan'ı daha defansif görevlendirebilir.

HAMİT ÖNE ÇIKTI
Galatasaray'da teknik direktör Hamza Hamzaoğlu iki vazgeçilmezi Burak Yılmaz ve Felipe Melo'nun yokluğunda forvet ve ön libero mevkilerini en iyi şekilde doldurmak için harekete geçti. Hamza Hamzaoğlu'nun Sivasspor maçında ortaya koyduğu performansla göz dolduran Hamit Altıntop'u Melo'nun yerine Selçuk İnan'la birlikte oynatacağı ama diğer alternatifleri de göz önünde bulundurduğu gelen bilgiler arasında. Burak Yılmaz'ın yokluğunda ise gol silahı olarak Umut Bulut'un oynaması neredeyse kesin gibi.

OYUNCULAR HAFTA SONU MELO'YA SÜRPRİZ YAPACAK
Galatasaraylı oyuncular hafta sonunda Erciyesspor ile oynanacak maçta sakatlığı nedeniyle kendilerini uzun süre yalnız bırakacak olan Felipe Melo'ya sürpriz hazırlıyorlar. Oyuncuların sahaya Melo'ya geçmiş olsuın mesajı ile çıkacakları formalarının altına da "bu gol senin için" benzeri bir yazı ile çıkarak atacakları golleri Melo'ya hediye edecekleri bildirildi. Ayrıca taraftarların da Melo'ya özel bir pankart hazırladıkları öğrenildi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor