Haberin Tarihi: 26 Şubat 2015 01:00


Hamza Hamzaoğlu'na Fenerbahçe için kara haber!
Lider Galatasaray'a Cuma günü oynanacak Kayseri Erciyesspor maçı öncesinde Felipe Melo'nun ardından Burak Yılmaz'dan da kötü haber geldi.

Sivasspor maçında daha önce yaşadığı sakatlığı ikinci kez tekrarlayan "kral"ın Erciyesspor maçında forma giyemeyeceği kesinleşti.

Sağlık heyeti Hamza Hamzaoğlu'na Burak Yılmaz'ın Erciyesspor maçında oynamasının risk taşıyacağını rapor etti... Teknik heyet de 1 hafta sonra oynanacak derbiyi düşünerek takımın en önemli gol silahını dinlendirme kararı aldı. Sağlık heyeti Burak Yılmaz'ı Fenerbahçe derbisine kadar hazır hale getirmek için yoğun çaba sarf edecek. Fakat "kral"ın derbide oynama ihtimalinin de şu anda yüzde 30’lar seviyesinde olduğu bildirildi.

HAMZAOĞLU'NUN ERCİYES'İ TIRMANMA PLANLARI NETLEŞTİ
Cuma günü Erciyesspor karşısında Sabri Chedjou Semih ve Olcan Adın'dan savunma hattını kurmayı planlayan Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ortanın kanatlarında Yasin Öztekin ile Bruma'yı görevlendirmeye karar verdi. Hamzaoğlu Burak'ın yokluğunda Wesley Sneijder'i forvetin arkasına atacak. İleride ise Umut Bulut'la gol arayacak.

HAMZAOĞLU'NDAN DERBİ ÖNCESİ KART UYARISI GELDİ
Bir yandan Felipe Melo ve Burak Yılmaz'ın sakatlıkları ile boğuşan Galatasaray teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu diğer yandan ise ceza sınırındaki oyuncularına sürekli olarak "dikkatli olun" uyarıları yapıyor. Hamzaoğlu oyuncularıyla yaptığı toplantıda "Liderliği ele geçirdik. Artık zirvede kalmamız gerekiyor. Kalan haftalarda herkes kendini hazır tutmalı. Bu yüzden gereksiz kart görmememiz gerekiyor" dediği öğrenildi. Galatasaray'da Semih Kaya ile Yekta Kurtuluş ceza sınırında bulunuyor.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor