Türkiye’nin En Büyük Spor Etkinliği Başlıyor!

Çağrı Kaçmaz Tarafından // 06 Şubat 2015 Tarihinde Yazıldı.

Biliyorsunuz ülkemizde spor diyince akla gelen tek bir spor dalı var; Futbol. Bu yüzden en büyük spor etkinliklerimiz genellikle haftasonu yayınlanan futbol programlarından ibaret oluyor. Ama bu anlayışı değiştirmek için çabalayan ve elini taşın altına sokan güzel yürekler de var. Bu etkinliklerden en büyüğü de 28-29 Mart 2015 tarihinde Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan; SPORTS İSTANBUL 2015.


SHINE Entertainment tarafından düzenlenecek olan organizasyon da Türkiye’den spor ve sağlık alanlarından hizmet veren sektörünün önde gelen 45 firması da katılımcılarla buluşacaklar. Yaklaşık olarak 2 gün içinde 10 bin ziyaretçi gelmesi hedeflenen platformda firmalar da yeni ürünlerini sporseverlere sunma fırsatı bulacaklar. Aynı zamanda katılımcı firmaların düzenleyeceği birbirinden eğlenceli aktivitelerde ziyaretçilere süpriz hediyeler dağıtılacak.

Etkinliğin bir diğer güzel yanı da Türk Futbolunun Efsanesi için ‘Süleyman Seba Spor Paneli’ açılacak olması. Futboldan tenise toplamda 30 başlık altında organize edilecek olan panellerde Türk Sporunun çeşitli dallarında hizmet eden Sporcu antrenör yöneticiler taraftar grupları ünlü spor yazarları gibi birçok farklı kalemden insan ziyaretçi kitlesi ile etkileşime geçme fırsatı bulacak. Bunlardan şimdiye kadar açıklanan isimler: Ertuğrul Sağlam Yılmaz Vural ve Ömer Onan.

NtvSpor’un canlı olarak yayınlayacağı organizasyon için üniversitelerin spor kulüpleri de etkinlikte yerlerini alacaklar. Panellerde konuşma yapacak isimlere de merak ettikleri konularda ve gençliğin spora yaklaşımı hakkında sorular soracaklar. Ayrıca etkinlik boyunca kurulacak alanlarda kaykay pisti Play Station turnuvası masa tenisi turnuvası gerçekleştirilirken katılımcı firmalar da kendi etkinlikleriyle ziyaretçilere keyifli dakikalar yaşatacak.

28-29 Mart’ta tüm sporseverler Haliç Kongre Merkezi’nde buluşuyor. Sen nerdesin?

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]