Haberin Tarihi: 16 Şubat 2015 16:34

Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Ağrak toprağa verildi
Bursaspor Taraftarlar Derneği Başkanı ve kulübün divan kurulu üyesi Mesut Ağrak'ın cenazesi toprağa verildi.

Rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı hastanede cumartesi günü vefat eden Ağrak'ın cenazesi Ulucami'de öğlen vakti kılınan namazın ardından Baruthane Mezarlığı'na defnedildi.

Cenaze törenine Vali Münir Karaloğlu Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe Bursaspor Kulübü Başkanı Recep Bölükbaşı milletvekilleri ilçe belediye başkanları eski başkan ve yöneticiler taraftarlar ve ailesi katıldı.

Recep Bölükbaşı gazetecilere yaptığı açıklamada Ağrak'ın çok iyi bir Bursasporlu olduğunu belirterek şöyle konuştu: "Yeşil-beyaz sevdayı kaybettik. Bursaspor Taraftarlar Derneği için 40-45 seneden beri mücadele eden bir dernek başkanını kaybettik. İyi bir babayı kaybettik. Bursaspor'u seven bir adamı kaybettik üzüntülüyüz. Tabii yaşının genç olması üzüntümüzü bir kat daha arttırdı. Bursaspor'un sevenlerinin başı sağ olsun. Kendisine Allah'tan rahmet diliyorum. Özellikle eşine ve çocuklarına Allah sabırlar versin. Mekanı cennet olsun. Bursaspor için gerçekten sürekli didinen Bursaspor'un her zaman en iyi şekilde olmasını isteyen bir insandı."

Bursaspor'un eski teknik direktörlerinden Ertuğrul Sağlam da Ağrak'ın ölümünden dolayı büyük üzüntü duyduğunu vurgulayarak "Kendisi çok büyük bir Bursasporluydu. Çok değerli bir insanı kaybettik. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Sevenlerine Allah sabır versin" dedi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]fotospor