Haberin Tarihi: 15 Şubat 2015 01:15

Ersun Yanal'ın sıkıntısı büyük
Sahasında Başakşehir'i konuk edecek Trabzonspor'da sakat ve cezalı oyuncuların çokluğu teknik direktör Ersun Yanal'ı arayışlara itti.

Sahasında Başakşehir'i konuk edecek Trabzonspor'da sakat ve cezalı oyuncuların çokluğu teknik direktör Ersun Yanal'ı sıkıntıya soktu.

Jose Bosingwa'nın sakat Salih Dursun'un da cezalı olması nedeniyle en büyük sıkıntıyı sağ bekte yaşayan Yanal'ın; geçtiğimiz hafta affedilen Zeki Yavru'ya Pazar günkü maçta şans vermesi bekleniyor. Tecrübeli teknik adamın Başakşehir maçında Zeki Yavru'yu oynatmaması durumunda ise Mustafa Akbaş'ın sağ bekte görev yapacağı öğrenildi.

MEDJANI'NİN YANINDA AYKUT MU? UĞUR MU?
Başakşehir karşısında son haftalarda Yusuf Erdoğan'ın savunduğu sol bekte İshak Doğan'a forma vermeyi planlayan Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal savunmanın ortasında Medjani'nin yanında oynatacağı isim konusunda ise kararsız. Aykut Demir'in formundan memnun olmayan Yanal'ın Cezayirli oyuncunun yanında geldiği günden bu yana bir türlü forma giyemeyen Uğur Demirok'a şans verebileceği ifade edildi.

ORTA SAHA KURGUSU TAMAMEN YUSUF'UN DURUMUNA BAĞLI
Orta alan kurgusunu oluşturmak için sakatlığı bulunan Yusuf Erdoğan'ın durumunun netleşmesini bekleyen Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal'ın genç yıldızın forma giyememesi durumunda o mevkide Fatih Atik'i Constant'ın yanında görevlendirmesi bekleniyor. Sağ tarafta ise Aytaç'ı oynatması beklenen Yanal'ın Yusuf'un oynaması halinde ise Aytaç ve Fatih arasında tercih yapacağı ama genç oyuncunun formaya daha yakın olduğu bildirildi.

FORVET HATTI BAMBAŞKA BİR HALE BÜRÜNÜYOR
Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal hücum hattında da bambaşka bir kombinasyon üzerinde çalışıyor. Erkan Zengin ve Oscar Cardozo'nun cezalı Majeed Waris'in de sakat olması nedeniyle Sefa-Özer ikilisini kanatlarda kullanmayı düşünen Yanal'ın Sivasspor karşısında iki gol atan Mustapga Yatabare'yi de forvetin en ucunda kullanacağı bildirildi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Fotospor