Haberin Tarihi: 16 Şubat 2015 16:12

Trabzonspor'a müjdeli haberler peş peşe geldi!
Trabzonspor'un UEFA Avrupa Ligi'nde karşılaşacağı Napoli sakatlık ve kaleci sorunu ile boğuşuyor

Trabzonspor'a Napoli müjdesi... bordo-mavili ekibin UEFA Avrupa Ligi'nde Perşembe günü karşılaşacağı İtalyan ekibinin en önemli oyuncusu olan Marek Hamsik'in Palermo maçında sakatlandığı bildirildi. Baldırına aldığı darbe sonucunda Hamsik'in Trabzonspor'a karşı forma giymesinin imkansız olduğu Sky Sport tarafından iddia edildi. Hamsik ise yayınladığı mesajda "Perşembe gününe kadar iyi olacağımı sanıyorum. Koşularım iyi gidiyor" dedi.

NAPOLI'NİN EN BÜYÜK SIKINTISI KALEDE
Napoli'de tek sorun Hamsik'ik sakat olması deği. Taraftarlar son dönemde yediği hatalı goller yüzünden Brezilyalı kalecinin kızağa çekilmesini istiyor. Teknik direktör Rafa Benitez'in de Trabzonspor ile oynanacak maçta kaleyi Andujar'a teslim edeceği iddia edildi.

YANAL İÇİN İLGİNÇ BİR YERDEN ÖVGÜ
Napoli cephesinden Trabzonspor'la ilgili ilginç bir açıklama ise eski bir futbolcu olan ama şu anda Napoli forması giyen Jorginho'nun menajeri Joao Santos'tan geldi. Santos Rafa Benitez tarafından fazla şans verilmeyen oyuncusu Jorginho için konuşurken Trabzonspor maçı için de "Trabzonspor maçıo hiç de kolay olmayacak. Çünkü Türk takımı için şu anda iddialı olabileceği tek alan Avrupa Kupası maçları kaldı. Son Türkiye şampiyonunun eski koçu Yanal çok iyi bir taktisyen" yorumunda bulundu.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] fotospor