Haberin Tarihi: 13 Şubat 2015 14:59


"Modern futbolun yetiştirdiği en sıradışı yetenek"
Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti yıldız oyuncusu Cristiano Ronaldo'ya sahip çıktı. Ancelotti derbi hezimeti sonrası doğum günü kutlaması yaptığı için eleştirilen Ronaldo'ya övgüler yağdırdı.

Real Madrid'in 4-0'lık Atletico Madrid yenilgisinin ardından görkemli bir partiyle 30. doğum gününü kutlayan Cristiano Ronaldo hala eleştiriliyor. Ancak Real Madrid Teknik Direktörü Carlo Ancelotti oyuncusuna haksızlık yapıldığı görüşünde.

Ronaldo'nun özel yeteneklerinin yanısıra bugüne kadar gördüğü en disiplinli ve çalışkan oyuncu olduğunu vurgulayan İtalyan teknik adam; "Takımın lideri Ronaldo. Hem takım arkadaşlarıyla hem de altyapıdaki genç yeteneklerle ilgileniyor. O modern futbolun yetiştirdiği en sıradışı yetenek. İş ahlakı sayesinde daha uzun yıllar bu seviyede futbol oynayabilir" diye konuştu.

La Liga'nın ilk 22 haftasında toplam 28 kez fileleri havalandıran Ronaldo son dönemde form düşüklüğü içinde. Cordoba maçında kırmızı kart gördüğü için 2 maç ceza alan yıldız futbolcu 2015 yılı içinde sadece 4 kez fileleri havalandırabildi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]fotospor