Haberin Tarihi: 12 Şubat 2015 16:47


Fernandao'dan transfer sözü!
Bursasporlu Fernandao: "Takımımla birlikte hedeflere odaklanmış durumdayım. Başka da hiçbir şey düşünmüyorum. Burada mutluyum"

Ligde ve kupada gösterdiği performansla dikkat çeken ve İstanbul kulüplerinin gelecek sezon transfer etmek istediği futbolcular arasında adı geçen Bursaspor'un futbolcusu Jose Fernandao takımıyla birlikte hedeflere odaklandığını başka bir şey düşünmediğini yeşil-beyazlı forma altında oynamaktan mutlu olduğunu söyledi.

Fernandao kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamasında Beşiktaş ile hatfa sonu deplasmanda oynayacakları maçın zorlu geçeceğini belirterek ellerinden gelenin en iyisini yapıp Bursa'ya galibiyetle dönmeye çalışacaklarını kaydetti.

Bursaspor ile olan sözleşmesinin sezon sonunda biteceğini anımsatan Fernandao şunları kaydetti:

"Sezon sonuna kadar Bursaspor ile kontratım var. Bu süre içerisinde hedefim elimden gelenin en iyisini yapmak. Tanrı'ya şükürler olsun ki; hem benim hem de takım için işler iyi gidiyor. Transfer konusunda belli taraflar var. Bu işin devamlılığını isteyen taraflar anlaşma zemini arayacaklardır. Bunlar daha sonraki işler. Şu anda ben takımımla birlikte hedeflere odaklanmış durumdayım. Başka da hiçbir şey düşünmüyorum. Burada mutluyum. Gerçekten güzel bir kulüp. Burada olmak bana mutluluk veriyor. İyi bir sezon geçiriyoruz. Umuyorum ki bu güzellikleri devam ettireceğim ortam oluşur ve ben de burada kalırım."

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] DHA