Haberin Tarihi: 12 Şubat 2015 00:30


''Ne oldu kafana ateş mi ettiler?"
Trabzonspor maçında kafası sahaya atılan yabancı cisimle yarılan Sivasspor'un kalecisi Ertuğrul'un Fenerbahçeli olmasının kurbanı olduğu öğrenildi.

Trabzonspor Sivasspor'a 3-2 yenilirken maçın bitimiyle birlikte koridorlarda istenmeyen olaylar yaşanmaya devam etti. Kafası yarılan Ertuğrul o anlarda başı sarılı halde soyunma odasına gitmeye çalışırken bordo-mavili ekibin teknik heyetinde görevli bir kişinin genç kaleciye ''Ne oldu kafana ateş mi ettiler?" dediği duyuldu. Bu sözler üzerine Sivassporlu bazı oyuncular o kişinin üzerine yürürken bordo-mavili takımın eşofmanını giyen şahıs hemen olay yerinden uzaklaştırıldı. Maçın gözlemcisi bu olayı rapor ederken Trabzonsporlu yetkililerden bu kişinin ismini aldığı bildirildi. Ertuğrul stattan ayılırken de Trabzonsporlu taraftarların tepkisi ile karşılaştı.

"GİDİN İŞİNİZE" HAREKETİ ERTUĞRUL'UN KAFASINI YARDIRDI
Trabzonspor maçında kafası sahaya atılan yabancı cisimle yarılan Sivasspor'un kalecisi Ertuğrul'un Fenerbahçeli olmasının kurbanı olduğu bildirildi.

Genç kalecinin maç boyunca koruduğu kalenin arkasında bulunan taraftarlarca Fenerbahçe üzerinden küfürler yediği bildirilirken genç kalecinin bir pozisyonda kendisine küfür eden taraftarlara "gidin işinize" anlamına gelecek bir hareket yaptığı için tribünleri çıldırttığı iddia edildi. Bazı Trabzonlu taraftarların bu hareket sonrasında küfürlerini artırdıkları ve ellerine geçen çakmak ve ayakkabıları sahaya attıkları bildirildi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor