Haberin Tarihi: 11 Şubat 2015 15:18


TFF'ye twitter'dan yine ağır salvo
Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay attığı tweet nedeniyle aldığı cezaya yine twitter'dan tepki gösterdi.

Fenerbahçe maçına Bülent Yıldırım’ın atanmasına Twitter hesabından gösterdiği tepki nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından 28 gün hak mahrumiyeti ve 34 bin lira para cezasına çarptırılan Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay bu cezaya yine Twitter’dan tepki gösterdi.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay Fenerbahçe maçına Bülent Yıldırım’ın atanmasına Twitter hesabından paylaştığı “Bülent Yıldırım’ı bu maça veren bunamış beyinler. Unutmayın ki bu maçta en ufak şaibeli bir kararda bunun hesabını ağır bir şekilde ödersiniz” ifadelerini kullanmıştı. Bu paylaşımı nedeniyle PFDK’ya sevk edilen Ali Uzunay’a 28 gün hak mahrumiyeti ve 34 bin lira para cezası verildi.

TWITTER’DAN TEPKİ GÖSTERDİ
Ali Uzunay PFDK tarafından verilen cezalara yine Twitter hesabından tepki gösterdi. Uzunay mesajlarında “Ey TFF! Hırsızı koruyup kollarken şikecilere ceza veremezken ‘Adalet istiyoruz adil yönetim istiyoruz’ diyenlere en ağır cezayı verebiliyorsun. Türk futbolunu bu hale getiren sizlersiniz. Unutmayın ki bu cezalar bizi hak arama mücadelemizden geri döndüremeyecektir" ifadelerini kullandı.
Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]fotospor