Haberin Tarihi: 11 Şubat 2015 00:39

Galatasaray'da Selçuk İnan hangi yıldızı istedi?
Galatasaray'ı Eskişehirspor deplasmanında ipten alan Selçuk İnan Hamzaoğlu'na 11 tercihleri hakkında fikirler verdi.

Galatasaray'ı Eskişehirspor deplasmanında ipten alan Selçuk İnan'ın önde oynamayı kendi istediği bildirildi.

Burak Yılmaz'ın yokluğunda teknik direktör Hamza Hamzaoğlu'nun plan arayışları içine girmesi ile Selçuk İnan'ın hocasından kendisini önde oynatmasını talep ettiği bildirildi. Bu durumda Hamzaoğlu'nun Melo ile Dzemaili'yi ortada oynatmayı planlamasına da yine Selçuk'un dahil olduğu ve Yekta ile daha iyi anlaştıklarını iddia ederek İsviçreli oyuncu yerine Yekta ile oynamayı tercih ettiğini söylediği bildirildi.

YEKTA BİR YERE GİTMİYOR FORMAYI DA KAPIYOR
Galatasaray'da çalışmaktan asla vazgeçmeyen Yekta Kurtuluş geçen sezon olduğu gibi bu sezonda da forma bulmaya devam ediyor. Geçen sezon Trabzonspor'a gitmeyi reddeden ve bu sayede takımda kalan Yekta ligde 17 kupada 9 Avrupa'da ise 2 maça çıkmıştı. Yekta bu sezon devre arasında da hocası Hamza Hamzaoğlu'nun "başka takıma gidersen kolaylık sağlarız" demesine rağmen takımda kalmayı seçti. Yekta Burak Yılmaz'ın sakat olduğu son iki haftadaki iki maçta da forma bulmayı başardı.

MANCINI BENZETMESİ
Galatasaray'ın devre arasında transfer yapamaması Hamza Hamzaoğlu'nu sürekli saha içi arayışlarına iterken bu durum futbolcular arasında da sıkıntılara neden oldu.

Eskişehirspor maçında Emre Çolak solda sağda ve ortada oynarken Melo ise Chedjou ve Hakan Balta'nın arasında adeta üçüncü stoper gibi forma giydi. Olcan Adın sol bek oynadı. Futbolcular ise Hamzaoğlu'nun kendi mevkilerini bu kadat fazla değiştirmesinden sonra isyan ederlerken "Mancini bile bu kadar takım kurgusu ile oynamıyordu. Zaman zaman başımız dönüyor" sözleriyle hocalarını üstü kapalı eleştirdiler.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor