Haberin Tarihi: 14 Ocak 2015 00:57
''Erkan başka takımda oynayamaz!''

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Trabzonspor Erkan Zengin'in bonservisini Eskişehirspor'dan aldığını açıkladı.

Trabzonspor Kulübü Eskişehirspor'dan Erkan Zengin'in transferi konusunda Eskişehirspor ile anlaşmaya varıldığını borsaya bildirdi. Bordo-mavililer oyuncunun bonservisi için 225 milyon euro ödeyeceğini duyurdu.

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret AŞ'den Borsa İstanbul'a gönderilen ve Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda yer alan açıklamada "Profesyonel futbolcu Erkan Zengin'in kulübümüze transferi konusunda Eskişehir Spor Kulübü ile anlaşma sağlanmıştır. Anlaşmaya göre Eskişehir Spor Kulübü'ne sözleşme fesih bedeli olarak 2.250.000.-EUR ödenecektir. " denildi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

HOŞCAN İSVEÇ'E ERKAN İÇİN YÖNETİCİ GÖNDERDİ

Eskişehirspor başkanı Mesut Hoşcan Erkan'la konuşması için bir yöneticiyi görevlendirdi. Hoşcan'ın "Ben onun transferi için Trabzonspor'la anlaştım. Türkiye'ye döndüğünde gitsin Trabzonspor'la görüşsün ve anlaşsın. Bu işten dönüş yok. Erkan'ın başka bir takımda oynaması söz konusu değil" dediği öğrenildi.

ÇATLAK SESLERİ DİNLEMEYECEK!

Trabzonspor Eskişehirspor'a 225 milyon euro'luk bir teklifle giderek Erkan Zengin'in transferi konusunda anlaşma sağladı. Ancak Erkan Zengin'in basında yer alan "Sadece Fenerbahçe'de oynamak istiyorum" açıklamaları camiayı ikiye bölmüş durumda. Fakat Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun tüm çatlak seslere rağmen Erkan'dan vazgeçmeyeceği öğrenildi.

Kaynak: Fotospor