Haberin Tarihi: 14 Ocak 2015 14:42

Fenerbahçe idmanında gerginlik! Alves ile Emenike..

Spor Toto Süper Lig lideri Fenerbahçe Antalya kampındaki hazırlıklarını sürdürdü. İdmanda Alves ile Emenike arasında kısa süreli bir gerginlik yaşandı.

Antalya'nın Belek beldesinde teknik direktör İsmail Kartal yönetiminde kamp yapılan otelin sahasında gerçekleşen günün ilk antrenmanına futbolcular koşu ve ısınma çalışmasıyla başladı.

Keyifli geçen ve futbolcuların birbirleriyle sık sık şakalaştığı antrenman koordinasyon çalışmasıyla devam etti. Daha sonra 3 gruba ayrılarak pas ve baskı çalışması yapan sarı-lacivertliler antrenmanı koşuyla bitirdi.

Sarı-lacivertlilerin Brezilyalı futbolcusu Diego Ribas gribal enfeksiyon nedeniyle antrenmana çıkmadı. Diego'nun ciddi bir durumunun olmadığı dinlendirme amaçlı antrenmana katılmadığı öğrenildi.

EMENİKE-ALVES GERGİNLİĞİ

İdmanın top kapma bölümünde Alves ile Emenike arasında kısa süreli bir gerginlik yaşandı. İkili arasında yaşanan gerginliğin ardından teknik direktör İsmail Kartal Alves ile Emenike'yi farklı gruplara aldı.

Uzun süredir sakatlığından dolayı tek başına çalışan Webo antrenmanın bir bölümünde takımla çalıştı. Webo antrenmandan sonra tek başına şut çalıştı. Sarı-lacivertlilerde sakatlığı devam eden Mehmet Topal takımdan ayrı koşuyla antrenmanı tamamladı.

Öte yandan antrenman öncesi Antalya'nın amatör küme takımlarından Serik Belediyesporlu futbolcular sarı-lacivertli takımla fotoğraf çektirdi.

Fenerbahçe Antalya kampındaki çalışmalarını akşam yapacağı antrenmanla sürdürecek

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] fotospor