Haberin Tarihi: 14 Ocak 2015 00:40


''Fenerbahçe'den Avrupa'ya gidersin!''
Milli takım kamplarında Ozan'ı kanatları altına alan Emre'nin genç yıldıza Fenerbahçe'ye gelmesi tavsiyesinde bulunduğu öğrenildi.

Fenerbahçe Ozan Tufan transferinde Bursaspor fiyatta indirime gitmediği sürece hamle yapmayacak.
Sarı-lacivertli kulübün genel sekreteri Mahmut Uslu geçtiğimiz hafta Bursaspor Başkanı Recep Bölükbaşı'nı arayarak Ozan Tufan'ı transfer etmek istediklerini belirtmişti. Fenerbahçe teklif ettiği 4 milyon euro’ya karşılık Bursa'dan 10 milyonluk bir talep gelince defteri kapatmıştı.

Ozan hala Fenerbahçe'nin transfer listesinde ancak bu şartlarda yönetim hiçbir hamlede bulunmama kararı aldı. Bursaspor'un istediği miktarın kendi tekliflerinin 25 katı olduğunu gören yönetim Bursaspor fiyatı aşağı çekmezse teklif yükseltmeyecek.

EMRE OZAN'IN AKIL HOCASI GİBİ

Öte yandan Fenerbahçe Ozan Tufan'ı istiyor... Galatasaray'ı destekleyen tweet'ler attığı ortaya çıkan Ozan için Bursaspor 10 milyon euro istiyor. Trabzonspor ise şimdiye kadar Bursaspor'un istediği teklife çıkan tek takım olarak dikkat çekiyor. Fakat Ozan konusunda Fenerbahçe'nin en önemli silahı Emre Belözoğlu... Arda Turan'ın akıl hocalığını yapan Emre bu kez de Ozan'a aynı yakınlığı gösteriyor. Her fırsatta genç oyuncuya kariyer planları konusunda yardımcı oluyor. Milli takım kamplarında Ozan'ı kanatları altına alan Emre'nin genç yıldızı "3 sene Fenerbahçe'de oyna sonra da Avrupa'ya git. Döndüğünde de Fenerbahçe'ye dönersin. Hem burada hem de Avrupa'da büyürsün" şeklinde ikna etmeye çalıştığı bildirildi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor