Haberin Tarihi: 14 Ocak 2015 00:32

''Mario Balotelli'yi ister misiniz?''

Balotelli'nin menajeri yıldız oyuncunun takımdan ayrılmak istediği iddialarını yalanlarken bu kez İngiliz basını oyuncuya Fenerbahçe'nin talip olduğunu yazdı.

Yunan Ta Nea gazetesinin ortaya attığı; Fenerbahçe Mario Balotelli ile ilgileniyor iddiasını bu kez de İngiliz Daily Express gazetesi bir adım daha ileri taşıdı.

Gazete Liverpool'un elden çıkarmak istediği Balotelli'ye Napoli ve Parma ile birlikte Fenerbahçe'nin de talip olduğunu iddia etti. Gazete Liverpool'un; Gonzalo Higuain ve Sergio Romero'yu istediğini belirtti.

Balotelli'nin İngiltere'de kalmak istediği ancak Liverpool'un kendisiyle yollarını ayırmak istemesi sebebiyle menajerler tarafından Fenerbahçe'ye önerilmiş olabileceği bildirildi.

Menajeri İtalya'yı istemiyor dedi!

Öte yandan İtalyan basınına konuşan Raiola Balotelli'nin Juventus'a gideceği iddialarını yalanladı. Raiola; "Mario'nun Juventus'a gideceği iddiaları doğruluk taşımıyor. Bu konudaki haberler gerçek dışı. Liverpool ile 2018'e kadar kontratı var. Ona herhangi bir kulüpten teklif yok. Onun gitmek istediği bir kulüp de yok. Mario İtalya'dan ayrılmak istedi ve bunun için iyi sebepleri vardı. Şimdi kesinlikle geri dönmek istemiyor. Liverpool'a gittiğinde bazı sakatlıkları vardı. Şimdi onları yavaş yavaş atlatıyor ve daha iyi bir form durumuna geliyor'' dedi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Daily Express