Haberin Tarihi: 14 Ocak 2015 00:55

''Hocaların hocası'' Fenerbahçe'ye ne cevap verdi?

İsmail Kartal'ın teknik ekibine katmak istediği Alman Futbol Federasyonu'nda "hocaların hocası" olarak görev yapan Frank Wormuth'a izin çıkmadı.

Fenerbahçe'de İsmail Kartal bir yandan ''scout'' yapılanması için çalışmalarda bulunurken bir yandan da teknik ekibini güçlendirmek için çalışmalarına devam ediyor. Ancak İsmail Kartal Löw'ün de bir anlamda akıl hocası olan Frank Wormuth'dan olumsuz cevap aldı.

İzin çıkmadı

Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal'ın teknik ekibine katmak istediği Alman Futbol Federasyonu'nda "hocaların hocası" olarak görev yapan Frank Wormuth'a izin çıkmadığı ortaya çıktı.

Rhein Fussball'a konuşan Wormuth kendisinin Löw için de bir öğretmen olduğu esprisini yaparken "Kendisi ile beraber daha önce çalıştığımız bir kulübe gitmem gündeme geldi ama öğretici olmaya devam etmeyi seçtim" diye konuştu.

Aziz Yıldırım rapor istedi!
Öte yandan Fenerbahçe'de Başkan Aziz Yıldırım başta teknik direktör İsmail Kartal ve sportif direktör Hasan Çetinkaya olmak üzere futbol takımında görevli tüm isimlerden yeni yabancı kuralı ile ilgili rapor hazırlanmasını istedi.

Aziz Yıldırım bu konuyla ilgili çalışmaların tamamlanmasından sonra Emre ve Kuyt'ın da fikirlerini alacağı bir toplantı yapacak.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Rhein Fussball - Fotospor