Haberin Tarihi: 14 Ocak 2015 01:37

''Serbestsin Atiba!''

Beşiktaş'ta sözleşme yenileme konusunda Mustafa Pektemek ve Atiba'da durumlar pek iç açıcı değil.

Oğuzhan Özyakup ve Olcay Şahan'la yapılan anlaşmalar sonrasında yıllık 2.5 milyon TL kazanan Mustafa Pektemek'in parası çok gerilerde kalınca kendisi de yeni anlaşmayı euro üzerinden yapma kararı aldı.

Mustafa Pektemek'in menajeri de; Olcay ve Oğuzhan'a verilen ve 1.2 milyon euro'dan başlayan ve yükselen şartlarda rakamı talep etti. Yönetim ise bunun yerine Pektemek'e Necip'in imza attığı yılda 900 bin euro'dan başlayan şartlarda teklif sundu. Şu anda aldığı parayla neredeyse aynı konuma gelen rakama imza atmak istemeyen Pektemek'in anlaşma konusunda çekimser davrandığı ise gelen bilgiler arasında.

ATIBA'YA İZİN ÇIKTI
Beşiktaş'ta kariyerinin son bölümü Premier Lig'de geçirmek isteyen Atiba konusunda ipler kopma noktasına geldi. Siyah-beyazlı yönetim Kanadalı oyuncuya 1+1 yıllık sözleşme karşılığı 750 bin euro önerirken Atiba ise 1.2 milyon euro'dan aşağı imza atmayacağını söyledi. Beşiktaş yönetimi Atiba'ya kendisi için bu teklifin son olduğunu istediği takımla görüşme konusunda serbest olduğunu iletti. Atiba'nın imzası için acele edilmeyeceği ve kendisine önerilen rakamın da üzerine çıkılmayacağı bildirildi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor