Etiketlenen üyelerin listesi

 1. #1
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yıl mesajı yayınladı

  Cumhurbaşkanı Erdoğan yeni yıl mesajı yayınladı

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yayınladığı yeni yıl mesajında çözüm süreci ve Paralel Yapı unsurlarını içinde bulundurdu.

  31.12.2014 - 11:14
  Cumhurbaşkanı Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] yaptığı açıklamada çözüm süreci ve Paralel Yapı unsurlarına değindi.

  "ASLA BOYUN EĞMEYECEĞİZ"

  Hainlere asla aldanmayacaklarını söyleyen Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]sözlerine şöyle devam etti;"Sokak eylemlerinden kandan medet umanlar demokrasi içinde mutlaka cevabını alacaktır. Hainlere aldanmayacağız hainlerin ipini elinde tutan karanlık odaklara asla boyun eğmeyeceğiz." dedi.

  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

  YENİ YIL MESAJININ TAMAMI

  “Aziz vatandaşlarım....

  2014 yılını artık geride bırakıyor; yeni umutlarla yeni heyecanlarla hep birlikte yeni bir yıla hazırlanıyoruz. Öncelikle 2015 yılının ülkemiz milletimiz tüm insanlık için hayırlı bir yıl olmasını; ülkemizde ve yeryüzünde barışa dostluğa dayanışmaya vesile teşkil etmesini Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum. Yeni yılın öncekilerden çok daha bereketli ve huzurlu sağlık afiyet içinde geçmesi; güzellikleriyle unutulamayacak bir yıl olması gönülden temennimizdir.

  "BADİRELER KARŞISINDA KENETLENDİK"

  2014 yılı bölgemizde ve ülkemizde yaşanan kimi müessif hadiseler nedeniyle buruk geçse de geleceğe ilişkin umutlarımızı artıran bir yıl oldu. Yıl içinde yaşanan sıkıntıları acı hadiseleri elim kazaları millet olmanın verdiği güçle ve dirayetle hep birlikte aştık. Bir olarak beraber olarak 77 milyon hep birlikte kardeş olarak; karşımıza çıkan badireler karşısında kenetlendik kucaklaştık kardeşlik hukuku içinde sorunlarımıza çözümler ürettik.

  "MİLLİ İRADE ÇOK DAHA GÜÇLÜ HALE GELDİ"

  Allah’a hamdolsun 2014 yılı sorunlarımızın çözümü yolunda önemli mesafeler kat ettiğimiz bir yıl oldu. En önemlisi de 2014 yılı demokrasi tarihimizde çok sevindirici bir dönüm noktası olarak da kayıtlara geçti. Cumhuriyet tarihimizde ilk kez 10 Ağustos tarihinde sizler yani aziz milletimiz sandık başına gittiniz ve hür iradenizle Cumhurbaşkanını sandıkta belirlediniz. Ülkemizde geçmişte Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde vuku bulan ve krize dönüşen tartışmaların hiçbiri bu süreçte yaşanmadı; son derece şeffaf bir şekilde sandıkta Cumhurbaşkanı belirlendi.
  Cumhurbaşkanı’nın da halk tarafından tayin edilmesiyle ülkemizde demokrasi ve milli irade çok daha güçlü hale geldi. İnşallah daha güçlü bir demokrasiyle daha güçlü bir milli iradeyle artık mevcut sorunlarımızı çok daha kararlı şekilde çözecek istikbalin daha da aydınlık olmasını temin edeceğiz.
  KOMPLOLAR KUMPASLAR TUZAKLAR

  Ülke olarak enerjimizi sonu gelmeyen tartışmalarda gereksiz münakaşalarda israf etmeyecek; bundan sonra tüm gücümüzü ülkemizin kalkınmasına milletimizin refahına seferber edeceğiz.
  Aynı zamanda 10 Ağustos seçimleri 2013 yılı sonunda milli iradeye ve demokrasiye yönelik darbe girişimine de en güzel en esaslı cevabı teşkil etti. Türkiye’de hükümetlerin artık sandık dışında yollarla milletin iradesinin dışında yöntemlerle görevden uzaklaştırılamayacağını; komploların kumpasların tuzakların ahlak dışı darbe girişimlerinin milletin iradesi karşısında eriyip gideceğini herkes görmüş oldu.

  ALGI OPERASYONLARI

  2014 yılında küresel ekonomideki tüm dalgalanmalara rağmen ekonomimiz sağlam bir zemin üzerinde ilerlemeyi sürdürdü. Ekonomimize yönelik olarak içerden ve dışardan yapılan tüm algı operasyonları sonuçsuz kaldı; pozitif yöndeki büyümemiz muhafaza edildi.

  KOMŞU ÜLKELERDE ACILAR ZİRVEYE ÇIKTI

  2014 yakın coğrafyamızda özellikle de komşularımız Suriye ve Irak’ta acıların zirveye çıktığı bir yıl oldu. Dünyanın bütün umursamazlığına ilgisizliğine rağmen Suriye ve Irak’ta barışın egemen olması için elimizden geleni yaptık yapıyoruz. Bu ülkelerden bize sığınan bütün kardeşlerimize de kapılarımızı açıyor insani vicdani üzerimize düşen neyse hakkıyla yerine getiriyoruz.

  ÇÖZÜM SÜRECİ

  2014 yılı yapılan provokasyonlara girişilen sabotaj girişimlerine rağmen Çözüm Süreci’nin yani Milli Birlik ve Kardeşlik Projemizin de hedeflediğimiz doğrultuda kararlılıkla ilerlediği bir yıl oldu. Türkiye’nin bu en büyük kardeşlik projesini bozmak bulandırmak bu süreci yeniden kan ve çatışmaya tahvil etmek isteyenler tekrar hayal kırıklığı yaşadılar. Şunu burada ifade etmek isterim ki Türkiye özellikle Çözüm Süreci’nde hiç bir tehdide hiç bir şantaja boyun eğmeyecek bunun yanında şımarıklığa da asla müsaade etmeyecektir. Sokak eylemlerinden çatışmalardan kandan ve gözyaşından medet umarak ayakta kalmaya çalışan ya da siyaset üretme gayretinde olanlar demokrasi ve hukuk içinde gereken cevabı mutlaka alacaktır. Çözüm Süreci Türkiye’nin en büyük sosyal projesi en büyük kardeşlik projesidir. Ülkemizi ve milletimizi bu büyük barış projesiyle kucaklaştırmak için sabırla kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.

  CUMHURİYETİN 100. YILI

  Aziz vatandaşlarım

  Şurada artık 2023 yılına yani Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’üncü yıldönümüne sadece 8 yıl kaldı. 2023 yaklaşırken bir yandan heyecanımız artıyor ama bir yandan da umudumuz gayretimiz mücadelemiz güç kazanıyor. Bu aziz millet birlik içinde olduğu müddetçe önüne koyduğu her hedefe mutlaka ve mutlaka ulaşacaktır. Tarihimiz bunun güzel örnekleriyle doludur.

  HAİNLERE ALDANMAYACAĞIZ

  Elbette bizi ülke olarak millet olarak bu kutlu yoldan ayırmak bu güzel hedeflerden uzaklaştırmak için mücadele edenler de olacaktır. Kimi zaman içimizdeki hainler kimi zaman yurt dışındaki hasımlar büyük bir Türkiye’nin inşa ediliyor olmasından bölgesinde ve dünyada öncü bir Türkiye’nin yükseliyor olmasından rahatsızlıklarını dile getireceklerdir. Biz bu hainlere aldanmayacağız; bu hainlerin ipini elinde tutan karanlık odaklara asla boyun eğmeyeceğiz.

  DÜNYADA SÖZ SAHİBİ BİR ÜLKE

  Tarihimiz boyunca nasıl yılmadan yıkılmadan kararlı bir yürüyüş gerçekleştirdiysek bundan sonra da güçlü itibarlı bölgesinde ve dünyada söz sahibi etki sahibi güç sahibi bir ülke olarak geleceğe ilerleyeceğiz. Umudumuzun heyecanımızın millet mefkûremizin ve kardeşliğimizin hiç kimse hiç bir güç tarafından zedelenmesine izin vermeyeceğiz. Ekonomimize demokrasimize aktif ve barışçı dış politikamıza içerde huzurumuza refahımıza hiç bir karanlık elin dokunmasına göz yummayacağız. Bu düşüncelerle 2015 yılının bir kez daha hayırlara vesile olmasını; inşallah 2014’ten çok daha huzurlu bereketli umut dolu olmasını niyaz ediyorum.

  SOMA VE ERMENEK’TEKİ FACİALAR

  2014 yılında kaybettiğimiz aziz vatandaşlarımızın tümüne Allah’tan rahmet niyaz ediyorum. Soma’da yitirdiğimiz kardeşlerimize Ermenek’te yitirdiğimiz kardeşlerimize özellikle rahmet niyaz ediyor yakınlarına bir kez daha sabır diliyorum. 2014 yılının en acı kayıplarından biri kuşkusuz Kurban Bayramı’nda alçakça saldırılar neticesinde yitirdiğimiz genç kardeşlerimizdi. Başta Yasin Börü olmak üzere bu genç kardeşlerimizi de bugün bir kez daha rahmetle yad ediyorum.

  SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ

  Elbette bugün tarihimizdeki elim bir hadiseyi de milletçe hatırlamak durumundayız. 100 yıl önce tam da bugünlerde Allahu Ekber dağlarında on binlerce askerimizi vatan savunmasında şehit vermiştik. Şehadetlerinin 100’üncü yıl dönümünde Sarıkamış şehitlerimizi de rahmetle anıyor tüm şehit ve gazilerimizden Allah razı olsun mekânları inşallah Cennet olsun diyorum. Ailenizle sevdiklerinizle huzurlu barış sıhhat ve afiyet içinde bir yıl geçirmenizi temenni ediyor hepinizi sevgiyle saygıyla selamlıyorum."


  Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]

 2. #2
  Ziyaretçilerimize Uyarı!:

  Kullanıcıların Profil Bilgileri Misafirlere Kapatılmıştır. Görmek için KAYIT olmalısınız.~

  Standart

  Yeni yıla girerken bile paralel yapıdan bahsediyor. Yuhlar olsun. (:


  “Laiklik asla dinsizlik olmadığı gibi sahte dindarlık ve büyücülükle mücadele kapısını açtığı için gerçek dindarlığın gelişmesi imkanını temin etmiştir.”

  Mustafa Kemal ATATÜRK


Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler

Bookmarks

Bookmarks

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •  

Giriş