Fenerbahçe tribünleri dolup taşacak!


Fenerbahçe yönetimi tribünden uzaklaşan seyirciyi geri kazanmak için çalışmalarını tam gaz sürdürüyor.Haberin Tarihi: 25 Aralık 2014 01:20


Fenerbahçe yönetimi tribünden uzaklaşan seyirciyi geri kazanmak için müthiş bir organizasyona hazırlanıyor. Yönetim özellikle ikinci yarının başıyla birlikte bir dizi önlem paketini de hayata geçirecek. Bunlardan birisi tek devrelik ve oldukça uygun fiyata kombine satışı olacak. Ayrıca kombine alan seyircilere forma maç bileti alan seyircelere de çeşitli hediyeler verilecek.


Yönetimin asıl bombası ise tribünleri dolduracak taraftarı heyecanlandıracak bir oyuncu almak olacak. Sarı-lacivertli yönetimin bu konuda çalışma içinde olduğu ve pek çok dünya yıldızının menajeri ile görüşme halinde olduğu bildirildi. Geçtiğimiz haftalarda Ibrahimovic ve Balotelli gibi oyuncuların menajerliğini yapan Mino Raiola'nın İstanbul'a gelmesi bu dedikoduların artmasına neden oldu. Raiola İstanbul seyahatinin transferle ilgili olmadığı açıklamasını yapması dikkatlerden kaçmadı.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]: Fotospor