''Bana memnuniyet duyacaklarını söylediler''


Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt Hollanda'nın NOS radyosuna çok önemli açıklamalarda bulundu.
Haberin Tarihi: 25 Aralık 2014 03:28Fenerbahçe'nin Hollandalı yıldızı Dirk Kuyt Hollanda'nın NOS radyosunda Langs de Lijn'in programına konuk oldu. Yeniden milli takıma dönmeyi düşünmediğini açıklayan Kuyt kendisinin yeniden milli takım seviyesinde oynayacak kadar iyi olmadığını itiraf etti. Alınan kötü sonuçlara rağmen Guus Hiddink'le devam edilmesi gerektiğini savunan Kuyt gelecek sezon hangi takımda oynayacağı sorusuna ise ilginç bir cevap verdi.


Kuyt “Feyenoord benim kulübüm ve her zaman da öyle kalacak. Orada oynamak hala hayalim. Ama bu para meselesi değil. Orada seviliyorum. Futbol hayatıma nokta koyduktan sonra orada görev almak istiyorum.

Fenerbahçeli yöneticiler benim kendileri ile kalmamdan memnuniyet duyacaklarını söylediler. Feyenoord da halen benim onlarla olmamı istiyor. Fakat ben Feyenoord'un vizyonunu bilmiyorum. Futbol ve hayatın içinde her zaman kararlar vardır. Ortaya çıkan pek çok sonuç sizin vereceğiniz kararı etkiler. Fakat ben hala kendimi çok iyi hissediyorum" şeklinde konuştu.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] NOS