Fenerbahçe'nin ''gençlik'' aşısı bu mu!

Fenerbahçe'de yönetim ve teknik heyet takımı gençleştirmenin planlarını yaparken ortaya atılan Nemanja Vidic iddiası şok etkisi yarattı.

Haberin Tarihi: 25 Aralık 2014 03:32Fenerbahçe'de yönetim ve teknik heyet takımı gençleştirmenin planlarını yaparken ortaya atılan Nemanja Vidic iddiası herkesi şaşırttı. Ancak kariyerin son günlerini yaşayan ve Serie A'da Inter formasıyla aradığını bulamayan Vidic iddiasının tam anlamıyla menajer oyunu olduğu ortaya çıktı. 33 yaşına gelen oyuncusuna iyi bir kontrat yaptırmak isteyen Silvano Martina'nın Türk dostları aracılığıyla Fenerbahçe'ye öneride bulunduğu ancak direkt olarak ret yanıtı aldığı öğrenildi. Aziz Yıldırım'ın bu teklife ''Biz takımı gençleştirmeye çalışıyoruz. Bize önerdiğiniz adam buraya ancak tatile gelir. Zaten elimizdeki stoperlerimiz yeterince yaşlı'' diyerek hayır yanıtı verdiği öğrenildi.

Izvestia gazetesi de yaptığı haberde Vidic'e Spartak Moskova'nın talip olduğunu ve Sırp defans oyuncusu için 4 milyon euro yıllık ücret belirlediğini yazdı. Vidic'in bu gazeteye göre bir diğer taliplisi Juventus...

Menajerinden yalanlama!
Öte yandan oyuncunun menajeri Silvano Martina konuyla ilgili yaptığı açıklamada ''Fenerbahçe'den kimseyle görüşmedik. Konuyla ilgili bir şey söyleyemem çünkü tamamen dedikodu. Kendisi Inter'in futbolcusu'' dedi.

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]Fotospor