Atiba'ya Sabri taktiği!

Galatasaray'ın Sabri'ye yaptığı gibi 30 maç oynarsa sözleşmesi otomatikman uzar maddesi bu kez Beşiktaş'ta Atiba için devrede...


Haberin Tarihi: 25 Aralık 2014 02:13Beşiktaş devre arasında "5'i bir yerde" yaparak Cenk Gönen Veli Kavlak Atiba Mustafa Pektemek ve Ersan Gülüm'e Antalya kampının başlamasından bir gün önce imza attırmaya hazırlanıyor. Ersan Gülüm Mustafa Pektemek ve Cenk Gönen kendilerine yapılan teklifleri kabul etti. İmza atmaya yaklaşık 1 aydır hazırlar.

Veli de; Beşiktaş'ta kalmak istediğini yöneticilerle paylaştı. Fakat menajeri Max Hagmayr şartları sonuna kadar zorluyor. Cenk Tosun'un aldığı rakamı ortaya koyarak; yönetimi sıkıştırıyor. Fakat Veli'nin kalmak istemesi siyah-beyazlıların elini güçlendiriyor. Atiba konusunda da sürpriz gelişmeler yaşanıyor. 2 yıllık sözleşme isteyen Kanadalı oyuncunun 1+1 yıllık sözleşme opsiyonunu Bilic'in kabul ettirdiği Atiba'nın sözleşmesine Galatasaray'ın Sabri'ye yaptığı gibi 30 maç oynarsa sözleşmesi otomatikman uzar maddesinin konularak bu krizin de aşıldığı gelen bilgiler arasında.

Bilindiği üzere Galatasaray'da Sabri'ye aynı şekilde sözleşme sunulmuş ve başarılı oyuncunun bu sezonki sözleşmesi otomatikman uzamıştı.


Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ] Fotospor