Alves için geldi! Fenerbahçe'nin kafasını karıştırdı

Fenerbahçe'de Bruno Alves ile yolların ayrılmayacağının açıklanmasına rağmen babasından ilginç açıklamalar geldi. Bunun yanında Alves için İstanbul'a çağrılan menajer Luis Correia Fenerbahçe'ye Danny'i önerdi.

Haberin Tarihi: 09 Aralık 2014 01:35

Fenerbahçe yönetimi devre arasında Bruno Alves'i elden çıkarmaya çalışıyor. Portekizli oyuncunun menajeri Jorge Mendes'in geçtiğimiz haftalarda İstanbul'a gelen menajerine de bu bilgi iletildi. Alves'in Arap takımlarından birisinden gelen teklifi kabul etmesi durumunda kendisi için kolaylık sağlanacağı bilgisi verildi. Fakat İstanbul'a Alves için çağrılan menajer Luis Correia sarı-lacivertli yöneticilerin karşısına bambaşka bir teklifle çıktı. "Danny'yi ister misiniz?" Portekizli menajerin sezon başında adı Beşiktaş'la da anılan Zenith'in oyuncusunun sezon sonunda sözleşmesinin bittiğini ve Fenerbahçe'ye getirebileceğini söylediği öğrenildi.

Babası oğlunu Portekiz'de istiyor!
Portekiz'de Record gazetesine konuşan Bruno'nun babası Washington Alves ise ''Bruno Türkiye'de oynamaktan mutlu ve sözleşmesinin sonuna kadar devam etmek istiyor ama Bruno'nun Sporting gibi büyük bir kulüpte oynamasını isterim. Fakat Bruno'nun Türkiye'den ayrılması mali yönden oldukça zor'' dedi.

Sporting Lizbon'un 33 yaşındaki Bruno Alves'e bir ilgisinin olduğu ve devre arası transfer döneminde Fenerbahçe'nin kapısını çalacakları belirtildi.

Kaynak:
Fotospor

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]