Bu sene yasak var ama seneye yollar ayrılıyor mu?

Fenerbahçe'de teknik konularda yönetim konuşmama kararı alırken gelecek sene için İsmail Kartal'la yola devam edilmeyeceği iddiaları da güçlenmeye başladı.

Haberin Tarihi: 09 Aralık 2014 02:04

Fenerbahçe'de teknik konularda yönetim konuşmama kararı aldı. Futbol takımı ile ilgili sadece İsmail Kartal konuşacak.

Daha önce de Aziz Yıldırım İsmail Kartal'ın Alman hoca getireceği iddiaları karşısında "bunu hocaya sorun" derken bu kez de Mahmut Uslu kendisine sorulan "Takımın performansından memnun musunuz?" sorusuna "Onunla ilgili bana değil hocaya soracaksınız herhalde..." cevabını verdi. Kartal'ın; "aynı soruya cevabı: Ben takımımdan da memnunum oyuncularımdan da memnunum" cevabının ise yönetim içinde pek de hoş karşılanmadığı biliniyor. Bazı yöneticilerin Kartal'a muhalif oldukları ama Aziz Yıldırım faktörü nedeniyle seslerinin çıkmadığı da camiada konuşulanlar arasında.

YILDIRIM'A RAĞMEN KARTAL ALEYHİ SESLER YÜKSELİYOR
İsmail Kartal sürekli olarak takımın iyi oynadığından dem vursa da buna kendisi dışında kimse inanmıyor. Aziz Yıldırım'ın birkaç kez "oyundan memnun değilim" sözleri ile karşı karşıya kalan Kartal'ın durumu birkaç hafta önce yapılan yönetim kurulu toplantısında da gündeme gelmişti. Bazı yöneticilerin "bu sezon şampiyon oluruz da... gelecek sezon Şampiyonlar Ligi'nde ne olacak?" sözleri tazeleğini korurken Fenerbahçe yönetiminde gelecek sezona İsmail Kartal'la devam edilmemesi konusunda seslerin daha yüksek çıkmaya başladığı iddia edildi.

Kaynak: Fotospor

Ziyaretçilere link gizlenmiştir görmek için ]